Skocz do zawartości
KUCYK!

[ODRZUCONE][RFP] Może ja pomogę?

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Filip 
Wiek: 19 lat
Staż na forum: Pięć miesięcy aktywnego życia na forum, aktualnie posiadam range Grafika ;)
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Prowadziłem jednego Fanpage i małego bloga.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 6/10 Popełniam błędy, ale cały czas próbuję ich unikać oraz na bieżąco się wszystkiego uczę, myślę, że idę w dobrym kierunku :)  

Znajomość j.angielskiego [x/10]: 9/10 Matura z angielskiego ustna na 94%, a pisemna 85% :D
Co nowego wprowadzisz?: Bacznie przyglądam się aktywności naszego FB i cały czas na bieżąco to śledzę. Powiem szczerze, że moim zdaniem można to jeszcze rozkręcić, w tych czasach memy górują i fajnie da się na tym wybić. Można wprowadzić listę z miesięcznymi awansami, wprowadzić jakiś kreatywny konkurs  (bardzo mi się podobał, który jest aktualny), zmienić szatę graficzną. Wiadomo, że jak  pomysłów jest mnóstwo wystarczy mieć czas i chęci, ja aktualnie mam zapał i czas do pracy, więc stwierdziłem, że spróbuję.
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Jak każdy wie mam luzną prace i często się nudzę, a na FB to jestem teoretycznie cały czas, ale to jak w dzisiejszych czasach każdy :D 
 

 

- minimum 100 sensownych postów na forum +
- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci +
- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego + jako że jesteśmy robimy błędy ale staram się ich nie robić i będę to kontynuował :) 
- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki Staram się to poprawiać i wszystko idzie w dobrym kierunku
- znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym Oczywiście, maturę dobrze zdałem :P 
- aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum Tak, nawet ponad normę 

Dziękuje wszystkim za wszystkie wypowiedzi, oczywiście przyjmuję krytykę :) 

PZDR. KUCYK! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie. Twoja ortografia leży i kwiczy, jak zabijana świnia... Poza tym, wczoraj dostałeś rangę grafika, a już pchasz się na drugą rangę? Śmierdzi mi tu rangowcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...