Skocz do zawartości
`KinG`

[ODRZUCONE][RFP] Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Kryteria:
- minimum 100 sensownych postów na forum +
- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci + 
- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego +
- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki +
- znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym +
- aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum +

 

Wzór podania:

Imię: Mariusz
Wiek: 14
Staż na forum: Trzy miesiące.
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Żadne
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 5
Znajomość j.angielskiego [x/10]: 6/7
Co nowego wprowadzisz?: Chciałbym regularnie dodawać posty jak i organizować od czasu do czasu konkursy, które mogły by zachęcić graczy do częstszego grania na naszych serwerach.
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: W roku szkolnym to od powrotu ze szkoły praktycznie cały czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze bardzo konfliktowa osoba, po drugie żadnego doświadczenia w prowadzeniu FP, co do zachęcania do gry na serwerach ciężko kogoś zachęcać jeśli samemu na nich nie grasz. W podaniu na redaktora widać było też braki w stylistyce i gramatyce. 
Moim zdaniem podanie tylko i wyłącznie dla rangi. Jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie, ortografia i ogólna stylistyka zdań taka sobie. Niby idzie się z Tobą dogadać przynajmniej ja umiem ale widać, że jesteś trochę konfliktową osobą. Niedawno składałeś podanie na redaktora forum, dostałeś wypowiedzi na nie teraz próbujesz szczęścia przy rfp. Jednak życzę powodzenia, i jeśli dostaniesz range to służę pomocą przy prowadzeniu jakichś konkursów lub wprowadzeniu Cie w "świat" redakcji fp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie. Zmieniasz funkcję jak rękawiczki, a takich rangowców nam nie potrzeba. Myślę, że jest to wystarczający dowód na to, abyś nie obrał tej posady. Zapomniałbym dodać, byłeś, jesteś i będziesz według mnie łowcą rang, a takich już wystarczy.

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoja ortografia nie jest na wysokim poziomie.Nie dostałeś się na posadę redaktora forum,a teraz na siłę dążysz na stanowisko RFP.Popracuj nad swoimi brakami w stylistyce i gramatyce i wtedy złóż podanko ;) Na tą chwilę na NIE.

Edytowane przez Tomass ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Nie. Ostanio pisałeś podanie na redaktora forum, które zostało odrzucone, a teraz na siłę próbujesz być redaktorem fp. Do tego dochodzi gramatyka, ortografia i składnia zdań, które nie są na wysokim poziomie, widać je po twoim podaniu na redaktora. Poświęć trochę czasu na język polski, pisz sensowne posty, pokaż, że ci zależy. Na tę chwilę tak jak już wyżej napisałem, jestem na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chcesz zaistniec na sieci ale cos Ci nie wychodzi, troche lipa z ortografia, staz tez nie powala ale i tak ten fanpejdz to jedno wielkie gowno na ktore nikt nie patrzy wiec jesli chcesz sie nim upaprac to dlaczego nie?! i tak tam nie ma nic do roboty poza wstawianiem jakis "smiesznych" memow :) jestem neutralny xD

 

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na tak, co do wszystkich negatywnych wypowiedzi wyżej, co za problem dać mu okres próbny 2 tygodni i jak się nie spisze to wek i tyle? Poza tym, bardzo potrzebna w tej funkcji jest ortografia czy stylistyka, piszesz "Siemanko" i jedno lub dwa zdania. To raczej każdy potrafi zrobić, no chyba że już na start kolega zrobi błąd w "Siema" ale w to wątpię ;) 

@Master złóż podanie na RFP może coś poprawisz :) 

Edytowane przez Incognito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...