Skocz do zawartości
SUNN.

Czyszczenie i remont serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeczyściłem serwer ze zbędnych pluginów i błędów (zostało jeszcze kilka ale nie zawadzają w normalnym działaniu serwera) + wgrałem parę udogodnień.

Na dniach wgrany zostanie jeszcze plugin na darmowego VIPa i/lub plugin losujący jednego vipa na każdej mapie.

Usterki/bugi/błędy proszę zgłaszać w tym temacie. Większość rzeczy sprawdziłem ale niektóre wychodzą dopiero po jakimś czasie.

Ach no i rzecz jedna z ważniejszych: zgłaszajcie swoje lub czyjeś kandydatury na OP serwera. Jedną już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.08.2017 o 15:28, Xiaulin napisał:

zauważyłem ze jest brak przenikania przez graczy swojej drużyny jak było kiedyś

Już jest dodany semiclip, usunąłem go przez przypadek razem ze śmieciowymi pluginami.

Ma ktoś paczkę rsów lub może ją przygotować? Jak się nikt nie znajdzie, to wgram coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy @Xiaulin Wam przekazał ale na dzisiaj (mam nadzieję) przewidziana jest kolejna część remontu serwera. Wszystkie obecne pluginy + reHLDS zostaną na nowo postawione w gotowości. Niestety zajmowanie się odrębnie każdym pluginem i błędem nie przynosiło spodziewanych rezultatów.

Nowości:
- VoiceManagement (już jest)
- freeVIP na noc (odpowiednio okrojony - mniej hp, mniej granatów, inne zestawy broni)
- ograniczenie bsów jeśli będzie mało graczy (jest, ale stroi fochy)
- roundsoundy (jeśli ktoś przygotuje albo ja zdążę je skroić #pdk)
- reset ranku

Mam nadzieję, że dzisiaj wszystko pyknie. Docelowo miało się to odbyć wczoraj ale jak się okazało nie wszystko chciało działać tak jak powinno. Od razu zastrzegam, że może być mała obsuwa.

//@Xiaulin info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...