Skocz do zawartości
QQisBAck

[ZAAKCEPTOWANE]QQisBAck Adm

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: QQisBAck
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem na kilku serwerowniach adminem, na jednej zostałem wybranym najlepszym na sieci. Jeśli miałbym uwzględnić to w skali, to 9/10/
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5, ostatni raz byłem adminem 3 lub nawet 4 lata temu. Troche czasu minęło, ale to jest kwestia przypomnienia, danke wyraziła chęć pomocy :*
Staż w CS-sie: Nie mam pojęcia, ale dosyć spory
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Słowem wstępu .. WIele osób może mnie nie znać ze społeczności MH, bo rzadko się udzielam, ale czytam i wchodzę na forum regularnie. Lata profesjonalnej gry mam za sobą i próbuje "złapać" trochę zabawy na serwerach publicznych i akurat padło na server Madzi. Zacznijmy od tego .. Brałem udział w przeróżnych turniejach, czasami jako referee, ale bardziej starałem się grać ze swoją ekipą i zdobywać te najwyższe cele .. Do swoich osiągnieć zaliczam mecz przeciwko FX, wszystkie turnieje, które wygrałem są niczym w porównaniu do spotkania z mistrzami, ba zagrania przeciwko kubenowi i reszcie stawki. No ale wracając do pytania .. Posiadam mega doświadczenie w demkach, poznałem już prawie wszystkie style gry, a co za tym idzie - potrafię ocenić gracza po jednej akcji. Staram się zachować zimną krew w każdej sytuacji, nawet jeśli ludzie wywierają presję to umiem się wyłączyć z otoczenia i w miarę szybko uporać się z problemem. Z charakteru .. Nie przypominam sobie żeby ktoś lub jakaś sytuacja spowodowała wyprowadzenie Mnie z równowagi. Podczas grania jestem bardzo spokojny, nawet jeśli mnie wyzywają gracze od chamów i innych podobnych. Jestem bardzo odpowiedzialny i za wszystkie popełnione przeze mnie błędy, będę starał się wyciągać wnioski, jak i konsekwencje przyjmować na klate :). Myślę, że to tyle na temat tego pytanka.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie .. W ostatnim czasie udawało mi się być w każdym dniu, ale w następnych nie wiem jak sytuacja się potoczy.. Będę się starał być aktywnym chociaż przez godzinke dziennie i być na zawołanie graczy :)
Kontakt: Steam, w profilu jest chyba podany.
Link do GameTracker'a:  http://www.gametracker.com/player/QQisBAck/80.72.43.106:27032/

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania :)

Pozdrawiam QQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogromne TAK

+Stary wyjadacz :D

+ Steama ma

+ Aktywny jest 

+ Bezkonfliktowy i kulturalny gracz 

+ Znany  na serwerze :)

Twoja ogromną wada jest to, że nie potrafisz dobrze grać :D

Powodzenia życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak tak tak :D Aktywny, dobry z niego gejmer wiec z rozroznieniem cheatow jak sam pisał pewnie nie bedzie miał problemów. Nei widziałem żeby sie denerwował. Nie widze żadnego przeciw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co tu dużo pisać jestem na tak, osoba bezkonfliktowa mógłbym o nim rozpisać książkę na temat czitowania. Godziny są steam jest ;V 

Madzia ma ostatnio same bardzo ładne podania, aż jej zazdroszczę.. 

Na tak! Powodzenia! 

Edytowane przez Bezzi+++
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


QQ.... Po prostu bym Cię schrupał. :x:chybaaquax:  :D

Jestem na najogromniejsze tak. :D

Co tu dużo mówić... Kulturka jest, staż jak najbardziej jest, umiejętność składania zdań bez jąkania się jest. :DD Dobrze mówi, przyjemnie się go słucha, podanie bardzo ładnie napisane, nic tylko brać. Powodzonka QQ, cheaterze Ty. :D:D :*

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK

Rzadko zdarza się żeby ktoś był tak opanowany jak nasz dzisiejszy kandydat. Niejednokrotnie widywałem sytuację jak był wyzywany od "odpalonych ch****w" po "je***e ku**y" (sorki za słownictwo ale to cytaty). Mimo tego nigdy nie wdał się w żadną awanturę, po prostu olał temat. 

Zgłasza graczy, zazwyczaj trafnie. 

AMX'a na dd2 nie trzeba jakoś wybitnie ogarniać, sam nie ogarniałem a jakoś sobie radzę :) 

No i w końcu będzie jakiś admin grający lepiej ode mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pan D, prawie mój Kolega z reala, który od teraz będzie mi pomagał nie tylko osobiście, ale i na serwerze.
O nim, tak jak o @klqs mogłabym książkę napisać, ale to forum związane z grą, tak więc do rzeczy.

Jestem pod wrażeniem napisania podania. Bardzo, ale to bardzo rzadko widuję tak dużą ilość słów w odpowiedzi na pytanie "Dlaczego Ty". Można wywnioskować, że zależy Ci na serwerze, na posadzie Administratora, a w szczególności na tym, aby pomóc. Jestem ciekawa jak się spisze na tym stanowisku taki opór jak Ty, nie miałam jeszcze okazji z kimś takim współpracować. :o
Tak więc... 

 

Hehe. Witam w gronie i liczę na długą współpracę. ;)
Podeślij swojego SID'a na pw/fb/steam/tel. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...