Skocz do zawartości
Kagi

[ZAMKNIĘTY Zrobienie masy

Rekomendowane odpowiedzi

ja przez spory okres chciałem schudnąć ćwiczyłem na siłce itp. dieta (mniej, mniej, zdrowiej) pomagało lecz bardziej na masie niż na wadzę (z 100kg mam 100kg ) ćwiczę 2lata tak bardzo się przyzwyczaiłem do ćwiczeń na masę że jak się dowiedziałem że to nie na spalanie kalorii -Nie Zmieniłem jej 

Po Pierwsze Zdrowe jedzenie (co dzień owoc itp. poczytaj o tym )

Po drugie ćwicz seriami . 10 powtórzeni. 8 pow. 6 pow 5 pow i opór   (miedzy przerwami minuta regeneracji mięśni )

Po Trzecie ćwicz jedną partie ciała na dzień ( poniedziałek klata , we wtorek plecy itp. )

Po czwarte ćwicz nogi bo staniesz w martwym punkcie po pewnym czasie (a poza tym kobiety mają podobne zainteresowania :)

Po Piąte i najważniejsze Nie licz na cuda ciężka praca i czas dają efekty nie jeden dzień 

PO2/4 możesz ćwiczyć co drugi dzień lecz ja mam sprzęt do ćwiczeń w pokoju więc nie dam rady siedzieć obok niego i się na niego patrzeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecam regularne posiłki o tych samych godzinach jest to bardzo ważne dla organizmu aby ustabilizować przemianę materii nie przesadzaj z jedzeniem co za dużo to niezdrowo, treściwie i systematycznie oraz normalny sen w nocy a nie zarywanie nocy to podstawa. Po 30ce i tak wszystko się zmieni :D.

Wizyta u dyplomowanego dietetyka o poradę do dobry pomysł zrobi kilka badań i dostosuje ewentualna dietę pod Ciebie.

Edytowane przez 7aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...