Skocz do zawartości
WolfIDraV

[ZAMKNIĘTY]Wymiana Klanow

System Klanów/Oddziałow  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bonusowe Statystyki(Int, HP, Kon, Wyt)?

  2. 2. Dodatkowe DMG?

  3. 3. Dodatkowy EXP?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 09/19/17 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

@M a m c i a pisała do mnie bym ruszył ... z tym bo pisałem o tym dawno.

 

Więc tutaj pytanie co chcecie widzieć w systemie klanów oprócz tego co jest wymienione w ankiecie(nie wszystko się zmieściło co chciałem)

 

Dodatkowe Opcje:

Spoiler

 

- Ranking Klanow/Oddziałow

- Ranking Graczy w Klanie/Oddziale

- Sklep Klanu/Oddzialu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-Bonusowe Statystyki(Int, HP, Kon, Wyt)         na Tak

-Dodatkowe DMG ?                                           na Nie  - większość klas ma już za wysokie dmg z Prawą Ręką Rambo /Nabojami Pułkownika,dodatkowe dmg zniszczyło by grę.

-Dodatkowy EXP ?                                            na Tak

-Ranking Klanów/Oddziałów ?                          na Tak 

-Ranking Graczy w Klanie/Oddziale  ?             na Tak

-Sklep Klanu/Oddziału  ?                                  zbędne

Zapomniałem wcześniej wspomnieć @M a m c i a , można było by też doda możliwość usuwania graczy w klanie,  gdy dany gracz nie jest online.

Edytowane przez Atsui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 godzin temu, Atsui napisał:

-Bonusowe Statystyki(Int, HP, Kon, Wyt)         na Tak

-Dodatkowe DMG ?                                           na Nie  - większość klas ma już za wysokie dmg z Prawą Ręką Rambo /Nabojami Pułkownika,dodatkowe dmg zniszczyło by grę.

-Dodatkowy EXP ?                                            na Tak

-Ranking Klanów/Oddziałów ?                          na Tak 

-Ranking Graczy w Klanie/Oddziale  ?             na Tak

-Sklep Klanu/Oddziału  ?                                  zbędne

Zapomniałem wcześniej wspomnieć @M a m c i a , można było by też doda możliwość usuwania graczy w klanie,  gdy dany gracz nie jest online.

Według Mnie to jest dobra opcja, faktycznie później masz zapchany klan i większość potem po prostu już nie gra wgl a usunać osoby nie można dopiero jak jest online. Tylko były takie przypadki że gracze wpłacali monety a inni perfidny sposób wchodzi na inne nicki i lider ich usuwał. @Pawlator @S0B0T4 @Sezonowy Gracz @SoBeRiuS co myślicie o tym? Co do DMG pomyliłam się z głosowaniem i jestem na NIE :)

@S0B0T4 w okres wakacyjny bodajże w lipcu było Full ludzi wiadomo teraz zaczął się rok szkolny i będą takie dni że będzie mało graczy a raz mniej. Nie tylko u Nas tak jest :) odkąd pamiętam i gram na tym serwerze są czasami ciche dni :)

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


38 minut temu, M a m c i a napisał:

Według Mnie to jest dobra opcja, faktycznie później masz zapchany klan i większość potem po prostu już nie gra wgl a usunać osoby nie można dopiero jak jest online. Tylko były takie przypadki że gracze wpłacali monety a inni perfidny sposób wchodzi na inne nicki i lider ich usuwał. @Pawlator @S0B0T4 @Sezonowy Gracz @SoBeRiuS co myślicie o tym?

Oczywiście jestem na Tak. Mam takie samo zdanie jak @Atsui i ty @M a m c i a :).

Usunięcie danego gracza z klanu, który nie jest online jest dobrym pomysłem.  

@M a m c i a - Dodatkowe DMG w klanie odpada. Obecnie jest zbyt duże dmg np. ktoś taki jak:  Rusznikarz, Wojskowy z Prawą, Pułkami, czy Pro Nabojami nie mówiąc o kilku innych zwykłych klasach maja zbyt wysokie DMG z dodatkowym dmg będą klasami prawie  nie do ubicia, 200 w głowę O.o

-Bonusowe Statystyki(Int, HP, Kon, Wyt)         na Tak

-Dodatkowe DMG ?                                           na Nie  - większość klas ma już za wysokie dmg z Prawą Ręką Rambo /Nabojami Pułkownika,dodatkowe dmg zniszczyło by grę.

-Dodatkowy EXP ?                                            na Tak

-Ranking Klanów/Oddziałów ?                          na Tak 

-Ranking Graczy w Klanie/Oddziale  ?             na Tak

-Sklep Klanu/Oddziału  ?                                  zbędne

Edytowane przez SoBeRiuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bonusowe Statystyki(Int, HP, Kon, Wyt)         na Tak

-Dodatkowe DMG ?                                           na Nie  

-Dodatkowy EXP ?                                            na Tak

-Ranking Klanów/Oddziałów ?                          na Tak 

-Ranking Graczy w Klanie/Oddziale  ?             na Tak

-Sklep Klanu/Oddziału  ?                                   zbędne
 zgadzam się w pełni z pozostałym

oraz był nie wiem czy błąd czy nie po resecie jak tworzysz klan z taką samą nazwą jak przed resetem to gracz jest w klanie nawet jeśli go nie dodałeś po resecie i np zamiast max 10 graczy w klanie możesz mieć nawet 20 nie wiem czy to jest istotne ale to zauważyłem i o tym wspomne
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, Pawlator napisał:

oraz był nie wiem czy błąd czy nie po resecie jak tworzysz klan z taką samą nazwą jak przed resetem to gracz jest w klanie nawet jeśli go nie dodałeś po resecie i np zamiast max 10 graczy w klanie możesz mieć nawet 20 nie wiem czy to jest istotne ale to zauważyłem i o tym wspomne
 

faktycznie ten bug był od zawsze, działa tylko jeśli klan tworzy ten sam lider o takiej samej nazwie klanu. Wszyscy starzy członkowie są już w obecnym klanie, dodatkowo można dobrać 10x osób 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywalanie członków w trybie offline przydałoby się w 100% bo jak nie patrzeć to jest strasznie uciążliwy problem.. :(

Co do dodatkowych opcji to z tymi rankingami raczej i tak tłumów nie mamy na serwerze a klanów jest 10? może więcej..

Na początek przydałaby się reklama serwera albo przynajmniej zachęcenie innych graczy do gry na tym serwerze.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...