Skocz do zawartości
PlayerTheCounterStrike :D

[ODRZUCONE]Podanie by PlayerTheCounterStrike :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  PlayerTheCounterStrike :D
Wiek: 16
Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem admina prawie na wszystkich serwerach na których pogrywałem lecz już ich nie ma albo mają zmienione IP
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 na przełomie z 7 
Staż w CS-sie: 5 lat
Steam / NonSteam: Mam oby dwie platformy aktywne
Dlaczego Ty: Na serwerze jest mało adminów i za często nie wchodzą, dlatego chcę im pomóc i ogólnie trzymać porządek na serwerze.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W tygodniu 1 godzinkę, a jeżeli mam więcej czasu to gram dłużej. W weekendy potrafię przegrać cały dzień.
Kontakt: Steam, forum, na serwerze jak jestem, poczta
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/PlayerTheCounterStrike %3AD/91.224.117.30:27050/

 

Kryteria:

- Wchodzenie raz dziennie na forum; {będę wchodzić}
- Minimum 16 lat; {Jest}
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; {chyba jest, a jeśli nie to da się nadrobić}
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; {zapoznałem się}
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; {Nie ma ze mną chyba problemów na serwerze}
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; {nwm czy mnie lubią, bo gadają, że jestem odpałem ale to niektórzy tylko}
- Minimum 30h przegrane na serwerze; {jest dokładne 30,1h}
- Obowiązkowo aktywne konto steam; {Mam}
- Posiadanie mikrofonu; {sprawny}

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez PlayerTheCounterStrike :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na tak ale pod pewnymi warunkami : 

pierwszy główny i jedyny to taki abyś mnie ciągle nie zabijał :P

gracz ogólnie nie jest lubiany na serwie tak jak na początku @asd123sad bo zabija wszystkich na prawo i lewo i mnie tez zabija :( 

u@ pali się od zgłoszeń na niego wczoraj nawet dostał SSy bo dwóch adminów na serwie twierdziło że gracz ten nie ma WuHa a trzeci twierdził że jednak ma WuHa więc dałem mu ssy. (ja twierdziłem że nie masz wuha) SSy -czyste

gt na +

kultura też na + 

+ doświadczenie .

Jestem za okresem próbnym na którym będę bacznie sprawdzał czy już mniej do mnie strzelasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okres próbny, o ile to nie za dużo
-Kultura, widziałem cię w akcji...
+GT niby jest te 30 godzin, tylko 33 xdd
-Masz steam a wchodzisz na serwer na Nonsteam 



@sypkilopez To po co się wtrącałeś, powiedziałem jasno i wyraźnie że się nim zajme, a ty dałeś mu ssy... zignorowałeś mnie -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


L 10/16/2017 - 15:50:26: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : zjebales to

L 10/16/2017 - 15:52:09: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : swietnie sie ustawiacie zamiast wejsc na B to przed japier***e
L 10/16/2017 - 15:52:49: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : k***a z respa wypad

L 10/16/2017 - 16:03:37: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : nie kamp cwel

L 10/16/2017 - 21:45:11: PlayerTheCounterStrike :D : na b poszzddl pajac

L 10/15/2017 - 09:42:59: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : do ch**a co wy macie z kampieniem na saidzie

L 10/15/2017 - 14:35:54: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : i w pizdu wszyscy na ba ida a A czyste

L 10/15/2017 - 15:14:45: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : su*****n

L 10/15/2017 - 16:43:23: *DEAD* PlayerTheCounterStrike :D : k***a je*****c na wh idzie

Rozumiem, że czasami poniesie to ktoś tam przeklnie ale notorycznie? Nie tym razem, popraw kulturę i dopiero zobaczymy co się da zrobić. Aktywność to nie wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...