Skocz do zawartości
LOVASSS

Kilka zmian.

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję wyrzucić podwójny skok, ponieważ uniemożliwia on fajną, aimową rozgrywkę. 

Areny się bugują, tzn występują w drużynie te same numery aren, jest to bardzo irytujące. 

Chciałbym, aby rozgrywka odbywała się na różne bronie i żeby były oddzielne. Ak z samym ak, a nie jeszcze do tego pistolet. Ustawiłem aby rozgrywka było na wszystkie bronie, ale nie zadziałało. 

 

Jak coś zauważę będę pisał w tym temacie. Zapraszam do dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do podwójnego skoku, to jestem mi to w sumie obojętne, ponieważ praktycznie go nie używałem osobiście, także można go usunąć. 

To że Areny się buguje, to pierwsze słyszę, ja osobiście się z tym nie spotkałem, możliwe jest, że wystąpi jakiś błąd modu,  który może wystąpić, ale raczej rzadko, a że to jest bardzo irytujące, to nie wiedziałem. Zwykła nawa w tabeli może denerwować hmmm... No ale żeby was to nie irytowalo więcej przeladuje mod i zobaczymy, czy będzie ten bug pojawiał się nadal. 

Co do broni to nie wiem w czym jest problem, na każdym serwerze arena jest tak że wybierasz broń szturmowa AK m4 itp i bronie krótkie ups deagle itp. I pod ten zestaw są dobierani przeciwnicy, wyjątkiem są bronie snajperskie. Tak jest stworzony mod, działa tak na wszystkich serwerach, czy ty masz AK a przeciwnik m4 no raczej nic nadzwyczajnego, a raczej normalna sytuacja na modzie arena. 

Ty ustawiłem AK broń jaka ty chcesz walczyć, a przeciwnik może wybrać inną broń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chodzi o to, ze pojedynki są fajniejsze, jak bijesz się na tą samą broń. Usp vs usp, ak vs ak o to mi dokładnie chodzi. Tak jest o wiele lepiej, uwierz mi. 

Grałem na wielu arenach, jeżeli chcemy aby ta była topowa, trzeba pousuwać niepotrzebne rzeczy i poprawić aby wszystko było dobrze. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do dublejumpa zapytam aquax co o tym sądzi jeśli postanowi usunąć to się usunie. 

Wgrałem dziś na nowe mod Areny i zobaczymy, czy nadal będzie błąd z tabela. 

Co do tej broni, to nie wiem tak są skonstruowane Areny, jakby było tak jak ty chcesz na 17 graczy walczył byś z paroma na zmianę, ponieważ tylko wyjątki wybierają m4, czy inna broń i nie wiem jakby dopasowywalo graczy. 

A czy da się tak zrobić nie mam pojęcie. Możliwe że tak, ale to będzie trzeba szukać codera, bo ja nie pisze pluginów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...