Skocz do zawartości
Thiz

[ZAAKCEPTOWANE]Kojot :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kojotti/Nice Hax Huh :v
Wiek: 29
Doświadczenie (w byciu adminem): spore, byłem u was adminem na innym serwerze
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 
Staż w CS-sie: sporo, z małymi przerwami 
Steam / NonSteam: Steam _ZgReD_
Dlaczego Ty: Kilka razy zdarzyło się, że w godzinach popołudniowych nie było żadnego admina i śmigało kilku dzieciaków, którzy skutecznie utrudniali grę
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4 h
Kontakt: steam / priv forum 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=S29qb3R0aS9OaWNlIEhheCBIdWggOnY%3D&host=80.72.43.106:27032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


GT z tego tygodnia wygląda średnio.

Grając nie zwróciłem na Ciebie uwagi, więc albo jesteś cichą myszka na serwerze albo po prostu grasz zgodnie z regulaminem i nie stwarzasz problemów. W bansie też też nic nie widzę, więc jak dla mnie okres próbny byłby najlepszym wyjściem w twoim wypadku, żebyśmy zobaczyli czy poradzisz sobie z tygodniówką i obowiązkami admina.

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś stałym graczem, lecz z bardzo słabym GT. Nie wyrabiasz tygodniówki admina (7h) jak to poprawisz będę skłonny dać Ci tak, ponieważ nigdy nie widziałem żeby były z Tobą jakieś problemy. Adminów brakuje dużo osób ma urlopy przydałaby sie pomoc.

Reasumując - neutral ze względu na GT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja człowieka znam. Gra od dawna. Zgłasza na u@ co trzeba. Problemów nie stwarza. Awantur nie kręci. Kulturę posiada. Był adminem więc wie ile trzeba h/tyg i moim zdaniem wie na co się pisze. Przyda się pomoc bo mało nas. NA TAK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Doświadczony zarówno pod względem wieku jak i stażu w cs, problemów z kulturą sobie nie przypominam, jak było pisane wyżej taka " cicha myszka" ale to dobrze ta cecha jest pożądana dla admina lepiej być cichym i skutecznym niż głośnym i nieefektywnym. Ja sobie przypominam że coś tam zgłaszał. Jedynie co mnie niepokoi to fakt twoich minut oby admin dodał ci chęci do gry a co za tym idzie większej ilości minut na serwerze. 

 

TAK 

Edytowane przez Rebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Thiz był zawsze dobrym Adminem DD2+DM.
Cieszę się, że próbujesz swoich sił na innym serwerze, może teraz będzie Ci szło znacznie lepiej jeśli chodzi o te nieszczęsne dla Ciebie tygodniówki.

Moich poprzedników popieram jak najbardziej.
Otrzymujesz szansę z okresem próbnym dwóch tygodni tylko ze względu na to, abyśmy zobaczyli, czy sobie poradzisz z wymaganymi godzinkami. :)
 

Poooowodzeniaaa!
STEAM_ID podaj na steam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...