Skocz do zawartości
Mousen23

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie na szeryfa :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mousen***23
Wiek: 20 
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem na jednym serwerze 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie: 8 lat z przerwami
Steam / NonSteam: Steam: Mousen23
Dlaczego Ty: Chciałbym pomoć, a przynajmniej spróbować ;)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie, od godziny, do kilku godzin. 
Kontakt: Steam, forum, gg.
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Mousen***23/80.72.43.106:27032/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż aktywność masz naprawdę bardzo dobrą nie widziałem żebyś wdawał sie w konflikty, jesteś raczej osobą spokojną, ale. Posiadasz admina na pochylni z godzinami tam nie najbardziej kolorowo u Ciebie nie wiem czy podołasz z adminem tu i tam :)https://www.gametracker.com/player/Mousen***23/79.133.192.51:27015/

Okres próbny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgłaszasz na u@, widać cie na serwerze w dobrym sensie, nie sprawiasz problemów i do tego GT wygląda obiecująco. Jednak jeśli tak jak Bezzi mówi masz admina na pochylni i godziny tam tam średnio wyglądają, to byłbym za okresem próbnym żebyś dał się sprawdzić czy podołasz tej funkcji.

Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz irytujący gdy skracam to czeka w następnej rundzie z awka, co staje się denerwujące. A co do reszty to brak problemów wiec nienawiązująca się do kłótni z graczami, zgłasza na tym u@, aktywny jeżeli ten admin na pochyli to twój i rzeczywiście nie jest problemem to nic tylko brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, Bezzi napisał:

Cóż aktywność masz naprawdę bardzo dobrą nie widziałem żebyś wdawał sie w konflikty, jesteś raczej osobą spokojną, ale. Posiadasz admina na pochylni z godzinami tam nie najbardziej kolorowo u Ciebie nie wiem czy podołasz z adminem tu i tam :)https://www.gametracker.com/player/Mousen***23/79.133.192.51:27015/

Okres próbny.

Serwer na pochylni od kilku miesiecy wymiera i nie ma tam z kim już grać, więc tym bym się nie przejmował ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam nic ciekawego do dodania bo zgadzam się z moimi przedmówcami. GT robi wrażenie oby tylko tak zostało a po otrzymaniu admina nie znudziła ci się gra jak kilku poprzednikom ;)

 TAK

Edytowane przez Rebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo przyjemna Osoba, kulturę zawsze posiada na wysokim poziomie. Tygodniówka nieziemsko zaskakująca. Takich kandydatów na Admina właśnie serwer potrzebuje, a więc...

MOJE TAK x100 i moich poprzedników x10.
110 razy TAK = podanie przyjęte. :D


Podaj STEAM_ID na Steam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...