Skocz do zawartości
Shirunia

[ZAAKCEPTOWANE]Przybywam z pomocą! ;D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Shirunia.
Wiek: 21 lat
Doświadczenie (w byciu adminem): żadne, ale jak to mówią.. kiedyś trzeba zacząć i spróbować ;)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 1
Staż w CS-sie: pół roku
Steam / NonSteam: http://steamcommunity.com/id/mineraii
Dlaczego Ty: Chce pomóc mojej Madzi w robieniu porządków na serverze. ;)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jak tylko praca pozwala, to zazwyczaj 2-3h dziennie jestem ;)
Kontakt: fb, steam
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Shirunia./80.72.43.106:27032/

7eW2cmcTKU0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twój GT wygląda srednio, w niektóre masz 0 minut ale też rozumiem, nie zawsze jest czas na komputer. Co do reszty:

+/-AMX, łatwo da się go nauczyć, ty jednak nie miałaś wcześniej styczności i z tym byłby lekki problem, jednak nie jest to nic trudnego. 

-Godziny. Masz w zaokrągleniu 27h na serwerze a wymagane jest co najmniej 30.

-Doświadczenie. Co jak co, ale na dd2 jest ono wymagane i potrzebne. 

+Steam 

+Nasza kochana @Danke:* #URLOP ma mało adminow, więc przydałaby się jej kolejna para rąk do pomocy. 

Kończąc, byłbym za okresem próbnym na 2 tygodnie w którym byś pokazała czy nadajesz się do funkcji admina i czy wyrobiła byś się z aktywnością. Jednak ta twoja próba musiała by być dobrze sprawdzona ze względu na doświadczenie.  W skrócie, jeśli nie zrobisz nic głupiego ani nie podejmiesz żadnej bezmyślne propozycji będziesz miała moje pełne poparcie. :)

Powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK

+ Godzinki mniej więcej ma, już nie bądźmy takimi pedantami 27 to prawie 30 :)

+ Steam

+ AMX - wujek google. Tak było w moim przypadku i w tym raczej też się sprawdzi :) 

+ Doświadczenie? Jak ktoś umie się zachować to będzie wiedział co mu wolno a czego nie, poza tym od tego są regulaminy, z którymi koleżanka napewno się zapoznała zanim złożyła podanie :) 

+ Mikrofon

+ Większość kojarzy ją z serwera

+ Zgłoszenia na u@ również były, także mamy chyba komplet wymogów :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dawać ją kolejna kobieta się przyda w gronie adminów, to może akurat coś innego z tego urośnie :dzikus:

Widuję na serwerze

Problemów z kulturą nie dostrzegam

Amx nauczy się raz dwa

Zgłoszenia były

Jestem za okresem 2 tygodni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po profilu steam z miejsca daje tak :kappa:

A tak poważnie coś tam gra, amxx mogę ją nauczyć na 11 :kappa:xd

Przyda sie kolejna łapka do pomocy, widać ją na serwerze. Brakuje Ci godzin, co z tym Madzia zrobi jej ból głowy :D

Na okres próbny 2 tygodniowy. Mam nadzieję, że nie zrezygnujesz z szansy ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ania. Jak możemy zauważyć - masz poparcie u moich poprzedników, także podanie akceptuję, ale na okres próbny dwóch tygodni. Zobaczymy co z Ciebie wyrośnie przez ten czas. :D
Jakbyś czegoś nie wiedziała to oczywiście zapraszam na lekcje, jednak AMXX do ogarnięcia trudne nie jest, wręcz przeciwnie. ;) @Rebel coś wie na ten temat, w końcu miał najlepszą nauczycielkę. :D


Wyślij swojego SID'a na STEAM/FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...