Skocz do zawartości
error kochany

Skarga na adma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj o godzinie 16:15 dostałem Kicka na serwie dd2/inf lecz nie wiem zbytnio od kogo ponieważ nie było nigdzie napisane.

 

Kick był paradoksalny...szedłem w typem po pakę mieliśmy ok 30 sek byliśmy pod oknem na inf i nagle kick za kampienie przy respie po raz kolejny.

 

 

Ktoś pisał ze to jakiś Bisiek21:) Jeśli to nie on proszę o sprawdzenie logów i wskazanie kto mnie wtedy wyrzucił

 

 

#15 "Bisiek21" 1200 STEAM_0:1:59853832)radze zaczął zawężać grono Adminów do takich którzy coś na grze się znają a nie tylko bulą kasę.Proszę o jakieś ukaranie lub upomnienie tego admina.

 

 

 

 

[ReasonKicker] ==========================================

[ReasonKicker] Zostales wykopany przez admina

[ReasonKicker] Powod: "cele mapy ktorys raz czaisz sie przy respie."

[ReasonKicker] ==========================================

Kicked by Console: "cele mapy ktorys raz czaisz sie przy respie."

Kicked :"cele mapy ktorys raz czaisz sie przy respie."

Connecting to 80.72.33.52:27480...

Connection accepted by 80.72.33.52:27480

Server tried to send invalid command:"exec cstrike.cfg;clear

 

 

 

 

 

pozdrawam error

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego "kicka" dostałeś ode mnie, siedziałeś kilka rund na lub przy respie nie robiąc nic z tego: pierwszy ss pokazuje odpowiedz na to jak siedzisz sobie na respie, natomiast drugi pokazuje brak twojej kultury po powrocie z "kicka" i to jak informowałeś wszystkich, że napiszesz na forum. Pamiętaj następnym razem będzie ban. Pozdrawiam

 

 

 

http://pokazywarka.pl/oelynz/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rób z siebie posmiewiska :) co niby te ss ukazują? moge siedziec gdzie mi się podoba najwazniejsze sa cele mapy tak? ktore wykonywalem zaraz sciagne demko z HLTV i zobaczymy wtedy jak bedziesz sie usprawiedliwial gdy dostaje kicka gdy ide po paczke z gosciem a jestem pod zaluzjami na 2 srodku. Najpierw pomysl potem napisz

 

 

Proszę tutaj link calej sytuacji:  https://www.youtube.com/watch?v=w4PZBnrC_tg

 

Link do demka jak ktos pragnie oglądnąc calą mape: http://hltv2.1shot1kill.eu/srv25245/HLTV-1512281556-de_inferno.dem.zip

 

 

Dodam ze chciałem sie dowiedzieć kto mi dal kicka, lecz wszyscy pisali ze ten Bisiek21 nawet admin na u@ napisal Bisiek21 zeby chyba sie pośmiac...Jesli bedzie trzeba oczywiscie mam wszystkie ss

 

 

i jeszcze jedno nie jesteśmy kolegami:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak według mnie skarga raczej bez sensu bo dostałeś tylko kick. Nie musisz się tak oburzać jaki ty biedny nie jesteś i jacy nasi admini są niekompetentni. Fakt kick tez bez podstawy ale czy to aż tak cie zabolało że musiałeś pisać skarge ? Wandi co ty tam napisaleś ? " zwała z Was admini" Czyli ty juz nie jestes adminem ? Mowisz ze piszesz rezygnacje czy juz napisałeś bo nie wiem gdzie mam cie pożegnać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Kolego "kicka" dostałeś ode mnie, siedziałeś kilka rund na lub przy respie nie robiąc nic z tego: pierwszy ss pokazuje odpowiedz na to jak siedzisz sobie na respie, natomiast drugi pokazuje brak twojej kultury po powrocie z "kicka" i to jak informowałeś wszystkich, że napiszesz na forum. Pamiętaj następnym razem będzie ban. Pozdrawiam

 

 

 

http://pokazywarka.pl/oelynz/

 

 

Skoro siedział dłużej niż 1min to czemu kicka nie dostał?

 

Niby tylko kick ale trochę bez sensu jak szedł do paki, nie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Widać że kick bez podstawy a jeśli to pisanie na y@ że bisiek ma admina to zwała z Was admini... Nigdy czegoś takiego nie widziałem...

@@Wandi Przyganiał kocioł garnkowi. O poziomie @ to Ty się nie wypowiadaj, bo akurat masz najmniejsze prawo do gadania w tym temacie, Panie Ssy Za Darmo Z Gry  :) Narzekasz na @ a udziału w serwerze prawie w ogóle nie masz, a jak już masz to płakać się chce jak robisz "spalonemu" graczowi ssy z respa albo z gry, który w przeciagu 10min te  ssy wrzuca na forum. Jak masz dalej psuć atmosferę na DD2/INF to może faktycznie zrezygnuj? Baba z wozu - koniom lżej. 

 

 

 

 

 

 

 

// @@Wandi wierz mi, żałuję, że tego nie zrobiłem bo miałem ku temu solidne podstawy i dowody nadesłane przez graczy :) Ale miałem za miękkie serce i stwierdziłem "aaa niech se ma drugą szansę". To był błąd. Btw http://multi-head.pl/index.php?/topic/76204-do-zobaczenia/chyba aktualna skoro nikt tego nie odwołał. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Skoro siedział dłużej niż 1min to czemu kicka nie dostał?

 

Niby tylko kick ale trochę bez sensu jak szedł do paki, nie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@@Wandi Przyganiał kocioł garnkowi. O poziomie @ to Ty się nie wypowiadaj, bo akurat masz najmniejsze prawo do gadania w tym temacie, Panie Ssy Za Darmo Z Gry  :) Narzekasz na @ a udziału w serwerze prawie w ogóle nie masz, a jak już masz to płakać się chce jak robisz "spalonemu" graczowi ssy z respa albo z gry, który w przeciagu 10min te  ssy wrzuca na forum. Jak masz dalej psuć atmosferę na DD2/INF to może faktycznie zrezygnuj? Baba z wozu - koniom lżej. 

 

 

Byłeś OP to trzeba było mnie wyrzucić :) Ty za to nie płaczesz xD Pierwsze co na serwerze to PŁACZ jak wchodzisz, ni me ni be

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie czy Wam aż tak nasi admini przeszkadzają, że za wszelką cenę chcecie się ich pozbyć? Może zostawmy serwer bez adminów i zobaczymy co wtedy powiecie. Skargi o kicka.. Okej, nie powinien Cię wywalić, może się pomylił, jakieś niedopatrzenie.. Ale bądźmy ludźmi, krzywda Ci się stałą, że jeszcze raz musiałeś wejść?

 

Z góry przepraszam z tego kicka, porozmawiam z moimi adminami.

 

@Deft! ostrzeżenie słowne, następnym razem reaguj od razu, albo przypatrz się sytuacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...