Skocz do zawartości
 • subito88

  [ZAMKNIĘTY]Odwołanie od degradacji z admina cod 400 (d_b .:|KOXER|:. d_b) i skarga na admina Rybson

  Data zdarzenia: Dzisiaj (12.11.2017r.) 17:23:33

  Nick gracza: Rybson

  Dowody: Screen, który zrobił Rybson, na którym widać że nie stał na respie, tylko w oknie snajpera po stronie ct na mapie de_dust2002. A w regulaminie jest wyraźnie napisane, że skanowanie na RESP przed 7s po rozpoczęciu rundy jest karalne. http://www22.zippyshare.com/v/yiSnwwpW/file.html Jestem w 100% pewien, że gdyby Rybson mnie zabił z awp, bo też grał Kapitanem w tamtym momencie to nikt nawet by nic z tym nie zrobił, bo samowolka Rybsona jest już wszystkim znana i w logach wszystko widać za co banuje i kickuje, nawet innych adminów, co jest zakazane.

  Świadkowie: Ludzie, którzy byli dzisiaj (12.11.2017r.) na serwerze cod 400 około godziny 17:23. Miedzy innymi @Assaseall, @Vix33nek!, @Surim Samuraj Charemu , Bum Bum Bum, więcej osób nie pamiętam.

  Uzasadnienie: Rybson na za dużo sobie pozwala, a reszta adminów którzy się z nim przyjaźnią nic z tym nie robią. Chciałbym się także odwołać od decyzji @Vix33nek! o degradacji z okresu próbnego admina cod 400 z powodu złamania regulaminu. Nigdzie nie ma zapisanych zasad okresu próbnego admina i że po 1 błędzie ( który nie był błędem, bo okno snajpera w ct na de_dust2002 nie jest respem) admin na okresie próbnego zasługuje na degradację. Vix3n mówił, że po konsultacji z @Inte Tillgänglig Danke:* zdecydował o degradacji. Moim zdaniem nie zasługuję na degradację i proszę o przywrócenie poprzedniej rangi. Jest to oczywiście również skarga na admina Rybson i prośba o sprawdzenie logów, które są dowodem na samowolkę i wykorzystywanie admina bez celu. Pozdrawiam.

  http://multi-head.pl/topic/88340-zamkni%C4%99tycod400-degradacja-d_b-koxer-d_b/
  http://multi-head.pl/topic/88339-odrzuconeodwo%C5%82anie-d_b-koxer-d_b/?tab=comments#comment-480713

  Udostępnij tego posta


  Odnośnik do posta
  Udostępnij na innych stronach

  Sprawdzenia logów w jakim celu? Raczej nic tam ciekawego nikt nie znajdzie oprócz rozmów z Vixenem i żartów. :)

  Ban był jak najbardziej słuszny, @Bezzi-nasz opiekun ubt podjął decyzję która jest poprawna. Okno na de_dust2002 jest elementem spawna, inaczej nie było by tej mapy uwzględnionej w regulaminie bo gdzie indziej strzelać można niz do okna? :)

  Dlaczego podchodziłem do okna? Dlatego, że woda pod respem tt nie jest jego elementem i stamtąd mogę spokojnie zgodnie z regulaminem strzelać sobie do przeciwników. :)

  Byłeś adminem na okresie próbnym, wykazałeś się nieznajomością 13 pkt w regulaminie serwera który brzmi następująco: 

  "13.Nie strzelamy z bfg, błyskawic, rakiet, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado, de_rats_1337,  cs_max, de_dust2002 oraz cs_estate, de_alexandra  przez pierwsze 7 sekund rundy. (Ban 30min)  13.Nie strzelamy z bfg, błyskawic, rakiet, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado, de_rats_1337,  cs_max, de_dust2002 oraz cs_estate, de_alexandra  przez pierwsze 7 sekund rundy. (Ban 30min)" 

  Jeśli chodzi o mojego bana dla Ciebie- rozmawiałem o tym z Opiekunem i wiem, że popełniłem duży błąd którego żałuję i z pewnością już nigdy nie powtórzę. :)

  Pozdrawiam. :)

  @SUNN. #PRZERWA TECHNICZNA @LOLSON @Ania ;) @Inte Tillgänglig Danke:*

  Udostępnij tego posta


  Odnośnik do posta
  Udostępnij na innych stronach
  2 godziny temu, subito88 napisał:

  okno snajpera w ct na de_dust2002 nie jest respem

  Jak nie jest jak jest. Właśnie m.in. specjalnie dla tej mapy ze względu na okno i resp TT został powołany do życia ten zapis w regulaminie.

  2 godziny temu, subito88 napisał:

  Nigdzie nie ma zapisanych zasad okresu próbnego admina i że po 1 błędzie [...] admin na okresie próbnego zasługuje na degradację.

  Prawie każdy admin machnie jakiś błąd na okresie próbnym. Nie tylko ilość błędów się liczy ale również i ich waga czy skala. A Twój błąd jest może i mały ale dobitnie pokazuje, że nie znasz ani map ani regulaminu.

  2 godziny temu, subito88 napisał:

  Vix3n mówił, że po konsultacji z @Inte Tillgänglig Danke:* zdecydował o degradacji.

  No cóż... Słusznie.

  2 godziny temu, subito88 napisał:

  Jestem w 100% pewien, że gdyby Rybson mnie zabił z awp, bo też grał Kapitanem w tamtym momencie to nikt nawet by nic z tym nie zrobił

  Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Gdybanie to nie jest dobry pomysł w skardze.

  2 godziny temu, subito88 napisał:

  Moim zdaniem nie zasługuję na degradację i proszę o przywrócenie poprzedniej rangi.

  Moim zdaniem jednak zasługujesz, wykazałeś się brakiem elementarnej wiedzy.  Dlatego decyzję o degradacji podtrzymuję. Nadrób braki i za 2-3 tygodnie możesz ponownie złożyć podanie. Degradacja to nie jest wyrok na zawsze.

  2 godziny temu, subito88 napisał:

  samowolka Rybsona jest już wszystkim znana i w logach wszystko widać za co banuje i kickuje, nawet innych adminów, co jest zakazane.

  Co do samowolki itp. to potrzebuję konkretów. Natomiast jeśli chodzi o bana - Rybson otrzyma reprymendę, a nad ewentualną karą się zastanowimy.

  Innego admina tego samego serwera może zbanować tylko i wyłącznie osoba posiadająca wyższą rangę (OP UBT, [email protected], OPS, [email protected] itd.). Support Admin do tych rang się nie zalicza. W przypadku stwierdzenia przewinienia ze strony admina, Support Adminów obowiązuje ten sam schemat co innych - zgłaszają incydent do OP Serwera lub kogokolwiek z wyższej administracji (najlepiej [email protected] lub OPS) i oni podejmują kroki, decyzję albo przekazują dalsze instrukcje zgłaszającemu. Od wyciągania konsekwencji wobec adminów i support adminów jest tylko i wyłącznie wyższa administracja.

  Mam nadzieję, że do wszystkich to dotarło i w przyszłości nie będzie więcej takich przypadków kiedy osoby o równej randze nawzajem się banują.

  Udostępnij tego posta


  Odnośnik do posta
  Udostępnij na innych stronach

  watekzamkniety.png
   

  Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
  Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

  Pozdrawiamy,
  Zespół Multi-Head.pl

  Udostępnij tego posta


  Odnośnik do posta
  Udostępnij na innych stronach
  Gość
  Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

   Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  ×