Skocz do zawartości
Gość

[ZAAKCEPTOWANE]Vix3n v2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: [DS]Vix3n
Wiek:19
Doświadczenie (w byciu adminem):  Pare razy admin, aktualnie opiekun.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie:  kolo 8-9 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Po prostu chcę pomóc, nie zawsze są admini.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie, po kilka godzin zazwyczaj.
Kontakt: Steam, Forum, FB 
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/[DS]Vix3n/80.72.43.106:27032/

______________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No dobra no. Niech już będzie.  Na TAK :P

+ widoczny czesto na serwie

+ kultura

+ doświadczenie

- zgłoszeń nie widziałem 

- mało kontaktowy. Nie rozmawia do mnie xD 

Świrunia odejszla to trzeba nowego rekruta. Ktoś musi być swierzakiem a Thiz juz się znudził ta rolą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okres próbny byłby wskazany...

- ostatnio paru świerzaków zrezygnowało zanim na dobre zadomowili się, oby tym razem nie było podobnie

co do samej osoby, kompletny noł nejm... nic mówi, nic nie zgłasza..... ale to nie musi być wyznacznik... może będzie znakomicie ogarniał

Co do plusów osoby pytajcie @Inte Tillgänglig Danke:* xP

Edytowane przez Tony Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za okresem próbnym. 

+ Doświadczenie 

+/- GT

+ Kultura 

+ Dużo adminow się posypało ostatnio

Jeśli wyrobisz z godzinami i będziesz tym samym się zajmować swoim serwerem to wszystko powinno być ok.

Powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Często bywa na serwie, kulturę trzyma, może i nie odzywa się nic nie zgłasza, ale zapewne nie tylko on startował z takiego samego "pola", a później okazywał się świetnym adminem.

Jestem na tak, powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Praktycznie wszyscy Admini się wypowiedzieli, także można rozpatrzyć.

@Rebel ale powody. :D
"Nie trawię internetowych chuliganów, nie lubię żaboli". xD - to bardziej na temat życia codziennego, a nie zachowania na serwerze. :P

Zauważyłam, że kilka Osób napisało o tym, że jest mało kontaktowy. Skoro mało kontaktowy gość z niego (mało się odzywa, mało pisze), to zastanawia mnie skąd wypowiedzi typu "cwaniakowanie", "natarczywość". Trochę to bez sensu, nie sądzicie? Coś tutaj kręcicie jak samolot śmigłem. :D


No, ale do rzeczy.
Podanie przyjmuję, chociażby z dwóch ważnych względów:
+ Serwer potrzebuje Adminów.
Jest ich po prostu za mało. Pamiętam czasy, kiedy było dwudziestu, a teraz? Trochę lipka.
+ Skoro @Vix33nek! dostał Opiekuna COD 400 to powinien być znak, że dobrze wykonuje swoją robotę.

Poza tym każdy kto mnie zna, doskonale wie, że uważam, że każdemu należy się szansa (no chyba, że gracz składający podanie kompletnie się do tego nie nadaje lub jest ono z góry do odrzucenia), a skoro autor ją zaprzepaści, to już jego sprawa. Zawsze choć trochę pomocy na serwerze będzie. Nie można skreślać z góry, @hypeONNNNNNNNNN bardzo ładne ubrał to w słowa - "Zapewne nie tylko On startował z takiego samego "pola", a później okazywał się świetnym Adminem". Ogromnie popieram zdanie i w gronie Adminów DD2#2 są przynajmniej dwie takie Osoby. ;)

Także witamy w gronie i powodzenia!

 

PS. A od kiedy słowo "świerzaków" piszemy przez rz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...