Skocz do zawartości
Apecio

[ZAMKNIĘTY]Stare/Nowe Mapki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zaproponować kilka nowych mapek ^^ 

ponieważ granie tych samych mapek jest nudne jaka dla mnie oczywiście :/ 

jest tyle fajnych mapek co się grało kilka lat temu na innych codach np:

  1. cs_747
  2. de_piranesi
  3. de_hell
  4. de_dinaaunion
  5. de_blue
  6. de_vertigo
  7. de_russka
  8. de_museum
  9. de_irak
  10. de_dust2002
  11. cs_school
  12. cs_estate
  13. cs_dust_hause
  14. de_zima
  15. de_best
  16. cs_min
  17. de_sunny
  18. de_baadcore
  19. de_alexandra
  20. de_shool_atack

EDIT: dla mnie najlepsze które na pewno powinny się znaleźć na serwerze : 5,8,9,10,14,15,16,17,19,20

Cs_747.jpg

de_piranesi.jpg

de_hell.jpg

de_dinaunion.jpeg

de_blue.jpg

de_vertigo.jpg

de_russka.jpg

de_museum.jpg

de_irak.jpg

de_dust2002.jpeg

cs_school.jpeg

cs_estate.jpg

cs_dust_house.jpg

de_zima1.jpg

de_best 2.jpg

 

cs_min 3.jpg

de_sunny 3.jpg

de_badcore 3.jpg

de_alexandra.jpg

de_shool_atack 3.jpg

Edytowane przez Apecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł jak najbardziej warty uwagi i już  @L a l c i a podpytywałem, że przy resecie można jak najbardziej zaktualizować pulę map, bo wg mnie to tez jest dobry pomysł.

Natomiast jeśli chodzi o same mapy, to ja bym dodał raczej te bardziej rozpoznawalne (np. de_dust2002), bo te ww. są raczej małe popularne i uznania wśród graczy by nie zyskały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, nomna napisał:

Natomiast jeśli chodzi o same mapy, to ja bym dodał raczej te bardziej rozpoznawalne (np. de_dust2002), bo te ww. są raczej małe popularne i uznania wśród graczy by nie zyskały ;)

@nomna tego nie wiesz i nigdy się nie dowiesz jakie gracze znają mapy :D ja np. nie znam 2 ze wszystkich ww. map według mnie można spróbować wgrać połowę tych map po resecie i zobaczyć, które są grane :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma co wprowadzać wszystkich na raz. 

Weźcie pod uwagę, że dużo map to często niechciane mapy w vote i ludzie przez to wychodzą. 

Zróbcie selekcje części z tych i myślę, że wybrane wrzucimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To są aktualne mapy na serwerze, więc trzeba będzie zrobić selekcję, tak jak napisał @EvO. Jest dużo czasu do namysłu sprawie map, bo zostaną wgrane dopiero przy resecie. A reset myślę albo po świętach zrobić, lub po sylwestrze, spokojnie zostaniecie dzień wcześniej poinformowani o tym. Z mapek co napisał @Apecio to jestem za 3, 9, 10, 16, 17, 18.Można pomyśleć nad de_westwood big, cs_alpin. Musimy się dobrze zastanowić i wyeliminować mapy których już nie chcemy, no i na miejsce nich wybrać inne mapki, żeby potem nie było 'Nikt nie chce grać tych map itd" albo "Zmień tą mapę, nie znam jej a 50% ludzi kiedyś tak pisało". Zdarzało się już tak, więc musimy wybrać z głową, aby ludzie chętnie w te mapy grali. 

Jestem za tym aby usunąć:

1.cs_megano - sama jej nie lubię grać i większość graczy również, bo dostaję na u@ zmień ta mapę he. 

2. cs_militia - Beznadziejna mapka (nie tylko ja tak myślę)

3. de_train - odkąd jest ta mapa, ani razu w nią nie grałam i nie widzę aby gracze ją chętnie wybierali. 

Mamy dużo czasu do namysłu, jeżeli macie propozycję co do map piszcie śmiało, a razem chętnie coś wybierzemy. :) 

 

Duże mapy:

de_dust2
cs_office
de_eldorado
de_westwood
cs_italy
cs_italy2
cs_assault_1337 
cs_wiocha 
de_aztec
de_dust
de_inferno
de_dustyaztec
de_kabul_32
de_rats_1337
cs_max
de_nuke
de_train
cs_militia
cs_megano
de_lidl

Małe mapy: 
de_dust2x2
fy_snow
fy_pool_day
de_dust2_long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim skromnym zdaniem najlepiej by było gdyby duże mapy wybył wybierane z automatu bez Vote..

Niech gracze nauczą się grać na mapach różnego rodzaju a nie ograniczają się do standardowych "de_dust2,de_rats,de_eldorado,de_westwood"

Raczej jak ktoś lubi ten serwer to nie odejdzie z niego tylko i wyłącznie przez mapę na której nie lubi grać.

Nowe mapy również by się przydały.

@L a l c i a Train-a bym zostawił,choć strasznie mi jest przykro,że taka fajna mapa a nie jest grana. :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@S0B0T4 byłby to ogromny błąd. Ludzie często widząc nielubianą mapę po prostu wychodzą, a przecież nie chodzi nam o utratę graczy. "Raczej jak ktoś lubi ten serwer to nie odejdzie z niego tylko i wyłącznie przez mapę na której nie lubi grać.", dość słaby, a jeżeli nie lubi? To wyjdzie. 

Serwer ma ich przyciągnąć, a nie ich odrzucać z powodu tak naprawdę błahostek.

Vote to jest normalna kolej rzeczy i usunięcie go nie wchodzi raczej w grę. 

 

 

Edytowane przez EvO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każda mapa na serwerze powinna być grana to nie jest only 4maps tylko cod moda na którym co chwile dzieje się coś innego (Chodzi o graczy) to żeby to urozmaicic trzeba dodać nowe mapki gracze tez muszą zmierzyć się z czymś nowym bo notoryczne granie tych samych Mao z czasem się nudzi i nie chce się już grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...