Skocz do zawartości
Igrekzet

[ZAMKNIĘTY]Konkurs

Rekomendowane odpowiedzi

@Igrekzet w lipcu był konkurs TOP15, i ogólnie zastanawiałam się nad nowym konkursem, ale on dopiero będzie przy resecie. Myślałam bardziej zrobić konkurs na CODTOP15. Nagrody jak najbardziej będą, tylko musiałabym się zastanowić jakie :) Reset dopiero będzie po świętach lub po sylwku. Powiem Ci tak, codziennie przychodzą nowe gracze, wiadomo zobaczą lvl 500+ i już się odechciewa, a My nie będziemy robić resetu co 2 tyg. Był typek który w ciągu 10 dni wbił 801, no i tak nie zrobiliśmy resetu chwilę grał inna klasą no i niestety musieliśmy się z nim pożegnać hehe. Musimy tak wszystko zorganizować, aby to miało ręce i nogi, a nie że potem jeszcze to i to. Najlepiej niech się gracze wypowiedzą, admini :) Wigilia nie wchodzi w grę, a dlaczego? Wiadomo z prostych przyczyn, połowa ludzi wyjeżdża po za miasto, nie będą mieli dostęp do kompa itd, to są dni gdzie gracze będą chcieli święta spędzić przy rodzinie :) 

Edytowane przez L a l c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@L a l c i a przy resecie jak najbardziej tylko proponowałbym reset zrobić jaknajszybciej ponieważ jest to zauważalne iż nowi gracze nie mają szans przeciwko stałym gracza z 350 lvl+ a z nagrodami chetnie ci pomoge ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Igrekzet Reset będzie po świętach lub na nowy rok. Na razie nie są chyba jeszcze nowe mapy wybrane  i klasy postaci.. Wiec nie ma co się spieszyć lepiej wszystko mieć  elegancko przygotowane. ;)

A co do tematu @L a l c i a pisaliśmy już na temat konkursu na top15 i codtop15. Proponuje również zrobić konkurs na top10 klanów tylko jak ma być po 10-12 osób w klanie to nie damy wszystkim premek itp tylko proponuje dać 3 or 1 najlepszym klanom 3 or 1 rożne modele postaci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@L a l c i a przy resecie jak najbardziej tylko proponowałbym reset zrobić jaknajszybciej ponieważ jest to zauważalne iż nowi gracze nie mają szans przeciwko stałym gracza z 350 lvl+ a z nagrodami chetnie ci pomoge ??

@Apecio moim zdaniem nie ma sensu robić konkursu na najlepsze 3 klany ponieważ na serwerze sa 3 aktywne klany może 4. Pomysł dobry i na + lecz za mało jest klanów nie bylo by tak zacietej rywalizacji jakby o top15 lub codtop15 z twoją propozycją poczekałbym az do wrośnięcia ilości klanów.

@L a l c i a rozumiem cię.  Ja bym proponował zrobić reset w wigilię taki malutki prezent dla nas czyli graczy.

@nomna według ma to sens ponieważ stali gracze mieli swoja szanse lecz to chyba nie jest warte utraty nowych graczy. Z tym top15 masz racje to jest wkoncu cod a nie ffa ilość zabic zalezy od lvla chodzi mi o to ze czym wiekszy lvl tym lepsze statystyki a co za tym idzie? Lepszy rank

@L a l c i a w sumie racja. Lepiej bybyło jeśli reset odbył się po świetach gdy kazdy bedzie miał czas aż do sylwestra.

Edytowane przez Igrekzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak @Igrekzet tylko jaki jest sens robić reset coda, bo nowi ludzie nie mogą grać jak ktoś ma 350 lvl? W mojej opinii trochę bez sensu jest robić reset, kiedy stali gracze nie mają nawet połowy maksymalnego lvla. A jakby ktoś się uwziął, to jest w stanie szybciutko dogonić, bo od 500+ exp wcale już tak szybko nie leci.

Pomysł codtop15 jest warty uwagi, z top15 nie jestem już tak optymistycznie nastawiony, ale spróbować można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konkurs na pewno się odbędzie, jestem w trakcie rozpisywania tematu. Więc dowiedziecie się o szczegółach konkursu w oddzielnym temacie :) Dopiero temat powstanie jak odbędzie się reset serwera + jakie zmiany przejdzie COD801. Jak się uda wszystko zrealizować, reset powinien się odbyć w ten weekend, ale poinformuję Was dzień wcześniej tak aby powiadomić graczy + zachęcić aby odwiedzili nasz dział i zapoznali się zmianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...