Skocz do zawartości
Skwarka

[ZAAKCEPTOWANE]Powrót Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Skwarka
Wiek: 20 (w maju 21)
Doświadczenie (w byciu adminem): Jak wiecie byłem już tutaj adminem :) 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę że tak 7-8 
Staż w CS-sie: Około 5 latek :) 
Steam / NonSteam: Jasne że Steam :lolek: http://steamcommunity.com/profiles/76561198453193315/
Dlaczego Ty: Chcę po prostu pomoc w opiekowaniu się serwerem w godzinach rannych lub wieczornych jest multum graczy którzy nie maja 16 lat ani mutacji i swoimi rozmowami i darciem sie uprzykrzają nam wszystkim grę  . Również chodzi o Cziterów którzy latają odpaleni jak tylko widza ze nie ma admina. No i na końcu wspomnę również o graczach którym brak kultury . 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jak wiecie jestem jak no-Life i siedzę na serwie długo . (3-7 h dziennie ) 
Kontakt: Fb,Ts,Steam,Kom, Serwer :) 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Skwarka/80.72.34.124:27034/

Uzasadnienie : Bardzo żałuje wcześniejszej rezygnacji i zrobienia wielkiego zamieszania PRZEPRASZAM :)  . Jeśli tylko dacie mi szansę obiecuje że więcej nie postąpię pochopnie . 

edit: @Apecio Poproszę cię o dowody :) 

Edytowane przez Skwarka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witamy z powrotem. Tylko tyle ci moge powiedziec jak i napisać nie bede wypisywał tych wszystkich plusów ponieważ wiem że podanie zostanie przyjęte ???. Wiec witaj znów w rodzince Mamusi ??

Edit: @Apecio wszyscy popełniamy błędy i wszyscy mamy prawo so ich naprawienia. Wiem ze nie tolerujesz @Skwarka lecz to nie jest powód do tak bezsensownej wypowiedzi mogłeś to podanie poprostu przemilczeć @ApecioApecio

Czyzby nie był lubiany? Utrzymuje dobry kontakt z graczami rozmowa toczy sie zawsze w dobrą stronę. Agresywny? Nie sądzę żeby to była prawda @Apecio kazdy ma zły dzień. Może podniósł głos ponieważ do ciebie nie da sie inaczej trafić Na graczy?  Nie byłem świadkiem tego wiec ci nie powiem jak było.

@Apecio niezrozum mnie źle odgrywasz na tym serwerze role a tą rolą jest stawiane graczy przeciwko adminą. Rozumiem nie kazdego musisz lubieć czy tolerować lecz od kąd cie nie ma na serwerze wszystko jest w jak najlepszym porządku i niech tak zostanie.

@Apecio pisałeś że nie nadaje sie na role admina na tym serwerze. Powiedz mi z czego twoje zdanie wynika? Jak narazie twoje zdanie mi nie wystarcza.

@Apecio a czy wiesz dlaczego @Skwarka złożyl rezygnację?  Nie? To sie domyśl.

Edytowane przez Igrekzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie

Jeszcze 2 dni temu mowiles na serwerze ze żałujesz ze miales tu admina.

Moim zdaniem nie nadajesz sie na ta funkcję wiele graczy z serwera to potwierdzi.

Edit: @Igrekzet jak dla mnie jestjest byt agresywny. Nie raz podnosi glos na graczy na mnie nie raz sie unosił jal ja do niego normalnie mówiłem. Poza tym admin powinien byc lubiany na serwerze :) niestety mial swoja szanse i nie raz i nie daw pokazal ze sie nie nadaje na to stanowisko... ile moze tych błędów popełniać @Igrekzet??

@Igrekzet Ja tylko wyrazam swoje zdanie i to co zauważyłem jak byl adminem i co robil nie musze go lubiec ani nic nic do niego osobiście nie mialem. Jak was nie ma to gracze mi mowia co o was dwoch sądzą i podzielam ich zdanie. I nie nastawiam graczy przeciwko wam admina bo sami to robicie.. Zanim skawarka dostał admina byl inny nwm władza mu uderzyla do glowy nwm nie mam pojęcia... nie mowie również ze tez zle sie sprawował ale bardzo czesto przesadzal nie kiedy.. i nie interesuje mnie przez co zrezygnowal. Ale moze za szbko daje znowu podanie ? Niech najpierw odpocznir od tej funkcji i przemysli sobie kilka rzczy i zlozy za tydzien moze dwa. Bo z dnia na dzień zmienja decyzję niech sir dobrze zastanowi czy na pewnopewno chce nib byc.

 

Edytowane przez Apecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hallo, dość tej dyskusji. Mamy to samo przerabiać? Myślałam że już wszystko zostało wyjaśnione. Kolega składa podanie a Wy tu niepotrzebna dyskusje prowadzicie. @Apecio ja już Ci coś pisałam na steam jeżeli były takie sytuacje chciałabym je zobaczyć. Zaraz ja zacznę swoją przygodę i wyjaśnię Was wszystkich zaraz tutaj. Jeżeli chcecie się kłócić to idźcie ma steam/ts. Nie chce tu widzieć już żadnej dyskusji, bo to co piszecie już parę dni temu słyszałam, a nic nie dostałam ss demko skarg od graczy.

@Igrekzet nie rób spamu, chcesz pogadać zapraszam na pw. Twój post nic nie wnosi "nie do końca rozumiem".

Edytowane przez L a l c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 godzin temu, L a l c i a napisał:

, bo to co piszecie już parę dni temu słyszałam, a nic nie dostałam ss demko skarg od graczy.

@L a l c i a nie do końca rozumiem. 

Edytowane przez Igrekzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skwareczko ja jestem za drugą szansą dla Ciebie,ale nie zepsuj tego kolejną rezygnacją...

A dla Panów przydałoby się konfrontacja na ts,pogadacie sobie wyjaśnicie,a nie prujecie się na forum i wytykacie sobie wszystko..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak napisałeś ta rezygnację to źle mi się zrobiło hehe, bo byłam zadowolona  z Twojej pracy :) Ale wszystko wiem jaki powód, i chętnie Cię z powrotem przyjmie, i proszę Cię o jedno jeżeli zaś będzie taka sytuacja, która mi opisałeś na steam to przyjdź do mnie lub do kogokolwiek  i na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie. Witamy w ekipie :)

Edytowane przez L a l c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...