Skocz do zawartości
Skwarka

Propozycja by Skwareczka :D

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały pomysł aby na serwerze po resecie zrobić \sklep :

-Płace Dolarami

-Płace Monetami

Żeby rzeczy typu exp czy perki można bylo kupować również za monetki :)

2. Pomysł również mam aby na serwerze powstał \rynek . Funkcja ta miała by być użyta po to by np: Dobre perki wystawiać za ceny od 1-100 Monet no i ułatwić poniektórym grę.

Przykład : Dropne perk Zawodowy Rascher ale mi sie nie chce nim grac wiec wystawiam na rynek za 15-20 monet inny gracz go chce wiec kupuje a monetki leca na moje konto . 

@SoBeRiuS Patrzysz na wszystko z tej 2 strony :) zauważ że taką klasą jak rusznikarz nikt prawie nie gra . A po 2 nie każdy ma zawsze majątek monet aby sobie pozwolić na drogie perki . Moim zdaniem powinniśmy chociaż spróbować cos nowego :) Pozdrawiam

@L a l c i a chodziło bardziej o coś takiego jak rynek dla każdego gracza :) NP : Dropne perk Bunt nie chce go więc wystawie na RYNEK za 15 monet :) moze sie komus przyda i go kupi :) wtedy kasa leci na moje konto jesli on kupi ten perk z rynku oczywiście bez śmiecenia na 1 mapie każda osoba moze dodać tylko 2 perki na mapke :) od 1 do 100 monet :) 

 

Edytowane przez Skwarka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie odpada. Jak myślisz jak by się grało nowym graczom, gdyby osoby grające rusznikarzem który ma ogromną szybkostrzelność, miał co mapę Rushera czy Brońmistrza. Przecież ta gra nie miała by już sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


41 minut temu, Apecio napisał:

Słaby pomysł.

 Słuchaj dla ciebie to każdy mój pomysł będzie słaby ... Grunt że twoje są bardzo dobre :error: i bardzo dużo wnoszą do nowoczesności serwera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 godzin temu, Skwarka napisał:

@SoBeRiuS Patrzysz na wszystko z tej 2 strony :) zauważ że taką klasą jak rusznikarz nikt prawie nie gra . A po 2 nie każdy ma zawsze majątek monet aby sobie pozwolić na drogie perki . Moim zdaniem powinniśmy chociaż spróbować cos nowego :) Pozdrawiam

Masz rację mało kto by sobie pozwolił na rusznikarza, lecz i tak znajdzie się kilka osób które na 100% by tą klasę kupiło i z tego skorzystało . Teraz ludzie mają dosyć tego perka (Rusher), a co dopiero później by było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Było takie coś że kupowałeś perki i exp monetami lub dolarami, teraz możesz jedynie za dolary kupić. Owszem kiedyś dużo osób grało Rusznikarzem i jak mu się trafił perk Rusher to wyobraź sobie jak gra wyglądała xD. Dlatego perk Rusher został zmieniony i do dziś jest z tym spokój nikt nie marudzi itd hehe. W sumie można pokombinować ze sklepem, wiadomo klan nowy wejdzie po resecie, troszku został bardziej rozbudowany, więc monetek więcej przydadzą się. Poczekajmy na opinie innych.

@Skwarka masz na myśli, że taka ruletka z tymi perkami? Czy Ty chcesz aby była pełna lista perków i wtedy kupujesz? Jeżeli ta opcja druga co napisałam, to pomysł odpada. Z tym rynkiem to wgl był temat 9 miesięcy temu jeszcze wtedy nie byłam OP i cisza xD. 

Edytowane przez L a l c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@L a l c i a @Skwarka jesli byla by pełna lista parków to do bani. Kazdy by kupł sobie np rushera i gdzie jest sens gry. Najlepiej zeby była ruletka za np 15-25 monet.

@Skwarka nie no 1-2 perków to przesada. 5 bym raczej zrobił.

@Apecio dobry pomysł lecz z tymi 2 grupami perkow to przesada. Niech bedzie wszystko w jednej puli.

Edytowane przez Igrekzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spoiler

amxx_1414691126__sklep.png

Chcecie mieć coś w tym stylu ?

Bo nic nie rozpisaliście rzuciliście pomysł bez koncepcji.

bo to co ja tu wrzuciłem nawet fajne można pomyśleć nad kosztem tego wszystkiego i co by tam dodać lub usunac

i jak tam jest losowy perk (czli sa tam wszytskie perki )to moze by np za 10 monet i dołożyć tam drugie losowanie droższe np za 50 monet coś takiego i tam można wylosować juz lepszy perk z mniejszej puli można tam dodac ze nie zawsze sie wylosuje perk czy cos w tym stylu albo 2 losowania na mape.

dodać rynek czyli ten kto nie chce grac Dannym perkiem to tam go wystawia za jakaś kwotę ( kazdy wie ze dobrego perku tam nikt za bardzo dawać nie bedzie bo jak go dostanie to sam bedzie nim grac) 

@Skwarka @Igrekzet 

Edytowane przez Apecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...