Skocz do zawartości
auuuuschwaiz control !! bi

[ZAMKNIĘTY]Coś nie tak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem z serwerem ( 80.72.33.52:27480 dd2/ inferno )  nie dodaje mi go do ulubionych natomiast po wpisaniu w konsole ,, connect ,, i ip pisze ,, you have been banned from this server ,, . Wcześniej grałem i nie było problemów a to stało sie nagle i jak mnie wywaliło z serwa to pisało ,, you have banned a pernament list ,, czy jakos tak. Znam pare osob ktore tez grają na tym serwerze a mowiły mi ze nie nie pisało nic na zielono żebym dostał bana (wtedy grałem z nimi ). Dlatego nie wiem o co chodzi bo żaden admin nie dawał mi za nic bana ani za micro bo nie nadużywam ani za czity bo bo nie czituje wiec nie było by po co mnie banować. Na inne serwery wchodze normalnie natomiast tylko na ten nie moge. Odinstalowałem już cs i zainstalowałem one more ale bez zmian. Proszę o pomoc jedyny fajny serwer jaki znalazłem. Mój nick to auuuuschwaiz control !! bite. Na dodatek po założeniu konta gdy sprawdzałem kto ma bana pisało mi, że ja nie mam bana dlatego nw o co chodzi. Z góry dzięki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zresetuj router, IP masz czyste nie ma żadnego bana na nim. Daj znać czy pomogło. A jak Ci wyskakuje " You have banned from this server" to co Ci wyskakuje w konsoli?

Edytowane przez L a l c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Restowałem jeszcze zanim napisałem ten post. Zrobiłem jeszcze ostatni chyba 3 albo 4 reset po tym jak napisaliscie i nic. Nie dodaje mi serwa do ulubionych a w konsoli pisze contact to ( ip ) a pod spodem ,, you have been banned from this server,, jeszcze pod spodem 3 razy,, retrying ( ip ),, a pod spodem  you have been banned from this server. 

Odinstalowałem i zainstalowałem cs ponownie ale też nic  a po wpisaniu w console connect ( ip) niechce sie załadować a potem pisz ,, Failed to concat game server ,,

 

Edytowane przez auuuuschwaiz control !! bi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...