Skocz do zawartości
Apecio

[ZAAKCEPTOWANE]2x Superpecio

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:   Superpecio 
Wiek:   19 
Doświadczenie (w byciu adminem):    Na kilku serverach bylem typu (cod mod, hns , Surf)
Znajomość AMXX (W skali 1-10):    5 
Staż w CS-sie:      zeby nie sklamac 8-9 lat.
Steam / NonSteam:  http://steamcommunity.com/id/Aepcio/
Dlaczego Ty:     myślę ze przyda się doświadczony gracz  w administracji.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:   średnio 4 godz czasem więcej czasem mniej ostanio mniej bo mam problemy z ręka.
Kontakt:  Steam, fb, forum, gg 
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Superpecio/80.72.34.124:27034/

Co do wymagań to chyba wszystkie spełniam :)

- Wchodzenie raz dziennie na forum; +
- Minimum 16 lat; +
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; +
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; +
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; -/+
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; +
- Minimum 30h przegrane na serwerze; +
- Obowiązkowo aktywne konto steam; +
- Posiadanie mikrofonu; +

 

Edytowane przez Apecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK, mało bywam na serwerze, ale wypowiem się bo parę razy spotkałem tego oto gracza, nie widziałem, żeby były z nim jakieś problemy, w obecności admina jest grzeczny jak zarówno gdy nie ma nikogo z administracji na serwerze, a spodziewałem się czego innego patrząc na bany jakie dostawał.

Wiek +
Steam +
GT +
Komunikatywny, dogaduje się z graczami +
Konkretny człowiek, ogarnięty +
Nie łamie regulaminów serwera +

Myślę że można dać mu szanse, ale niech jeszcze inni się wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie okres próbny 2 tyg. jeżeli w tym czasie nie będzie konfliktów (co możliwe jest) to zostanie ;) 

Wymagania zostały spełnione,pod tym względem jest wszystko okej. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE ! Tak jak kolega powiedział wyżej o konfliktach wszyscy wiemy ze tak samo jak i ja tak samo jak i @Igrekzet ma z tym chłopakiem jeden wielki konflikt . Dlatego bez obrazy ale moim zdaniem nie jest to dobry pomysł. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz jestem na Nie. Nie bede owijał w bawelne poprostu cie nie trawie chyba ze ten śmiech. Śmiech to ty masz super. A wracając do tematu nie chcialbym współpracować z tobą wiesz dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


... Aż mnie głowa boli. Próbowaliście pogadać jak dorośli ludzie? Załagodzić sytuację? 

 

Co do podania to jestem na tak

Wiem że ogarniesz i jesteś często na serwerze. Tylko zrób ten pierwszy pier... Krok i wyjaśnij z kolegami i pójdź na ugodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sama nie raz się kłócę na steam z ludźmi, ale po czasie jest ok. Jeżeli Oni nie chcą nie będę wieczność czekała aż dojdą do porozumienia. Postawili mnie pod ścianą, ale teraz już wiem co zrobię. Chętnie przyjmie Cię do ekipy, i to nie robię po złości robię to co należy do moich obowiązków i wiem że dobrze poradzisz sobie na serwerze. Godzinki, steam, aktywność wszystko jest jak powinno. Witamy w zespole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...