Skocz do zawartości
ReD_Devil

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie na admina ReD_Devil

Rekomendowane odpowiedzi


1. Imię: Eryk
2. Nick: ReD_Devil
3. Wiek: 17
4. Doświadczenie na Stanowisku Admin: Miałem wiele razy administratora na serwerach cs 1.6, oraz byłem opiekunem jednego z serwerów. w CS GO niestety nie mam żadnego doświadczenia, ale raczej zbyt mocno to się nie różni, oprocz zamiany amxa na sourcemoda.
5. Znajomość SM/10: Tak jak napisałem wyżej, nie miałem większej styczności z SourceModem, więc ciężko mi stwierdzić w jakim stopniu go znam.
6. SteamID: STEAM_0:0:103019395
7. Link do profilu Steam: steamcommunity.com/id/ReeD_Devil
8. Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/ReD_Devil/193.33.176.66:27040/
9. Od kiedy grasz na serwerze: Od kilku dni, co prawda nie jest to zbyt długi staż, ale odkąd zacząłem grać, jestem aktywny na serwerze tyle, ile tylko moge.
10. Ile godzin poświęcasz na grę: Dziennie jestem w stanie poświęcić 2-3h
11. Dlaczego chcesz zostać adminem: Niestety często grając na serwerze spotykam się z sytuacjami, gdzie wiele osób nie przestrzega regulaminu, tym samym psuje grę każdemu, a administracja wchodzi na serwer zbyt rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...