Skocz do zawartości
Sezonowy Gracz

[ZAAKCEPTOWANE]Podanko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Sezonowy Gracz
Wiek: 17 (7stycznia 18)
Doświadczenie (w byciu adminem): bylem adminem na dwoch Codach, na tym serwerze adminowalem dluzszy czas ale z przerwami.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): podszkoliłem sie i takie mocne 9 
Staż w CS-sie: 9lat
Steam / NonSteam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198217431365/
Dlaczego Ty: Szybko reaguje i bezbłędnie banuje, znany, lubiany, stary przyjaciel serwera, zależy mi na czystej grze.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-2h
Kontakt: Forum, GG, FB, Tel., Snap
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Sezonowy Gracz/80.72.34.124:27034/

Nie było mnie miesiac na serwerze, ale wróciłem i zapewniłem opiekunke serwera że utrzymam aktywność.

@Bacior gdzieś ty widział pisanie pluginów? xD

Cytat

9 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, 
ustalać cvar'y dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

jedynie co to jest o edycji pluginów:

Cytat

10 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego znasz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, 
ustalać cvar'y, dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy, modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 
Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.

 

Edytowane przez Sezonowy Gracz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak :)

sprawdziłbym tylko jego amxx  ^^

- Minimum 16 lat; + 
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; +
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; ++++++
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; +
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; +
- Minimum 30h przegrane na serwerze; +
- Obowiązkowo aktywne konto steam; +
- Posiadanie mikrofonu; +

 

Edytowane przez Apecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wróciłeś na serwer 5 dni temu.Daj sie poznać graczą iż nie kazdy cie pamięta. Poczekaj jeszcze trochę za szybko to podanie.

@Sezonowy Gracz no właśnie miesiąc. Jest mnóstwo nowych graczy więc...

Edytowane przez Igrekzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem tego samego zdania co @Igrekzet +pisałeś do mnie na u@ żeby Ci się wypowiedzial w podAniu co działa na twoja niekorzyść 

/edit

 I ten twój amx napisz jakiś plugin :D

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stary gracz, aktywność jest, steam, NIGDY nie sprawiał problemów.

@Bacior zauważ że w każdym podaniu muszę oznaczyć kogoś aby się wypowiedział i kogo oznaczam adminów. + parę graczy gdzie się rzadko zdarza. 

Wiec witamy w ekipie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...