Skocz do zawartości
  • StachuWolfYollo

[ZAAKCEPTOWANE]Podanko v1

Nick: `Stachu
    Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem kilkanaście razy na różnych serwerach typu BB,Dentran,Jail,4maps,Dd2,BF4,BF2, lecz na Cod Mod nie miałem jeszcze styczności. W końcu kiedyś musi być ten pierwszy  raz,tak jak z dziewczyną ;)
    Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/7 [Zawsze można sprawdzić. Pluginów nie ogarniam, ale mam nadzieje ze z czasem się nauczę]
    Staż w CS-sie: Około 8,7 Lat z drobnymi przerwami(Zawsze wracałem xD)
    Steam / NonSteam: Steam dam wam linka ...     http://steamcommunity.com/profiles/76561198399619649  Lecz nie gram w cs przez steam ze względu na to iż mam straszne spadki fps, oraz ping skacze (Dlatego zrezygnowałem z Cs Go)(Jeśli Steam jest wymagany zainstaluje ponownie)

Dlaczego Ty:Na serwerach Go Mod grałem wiele czasu (3 lata, z przerwami 2,3 miesiące) na różnych nick oczywiście wyłącznie na waszych Go Modach(Może ktoś kojarzy Lubie_Lody, Smerfetka, Mloda_kr3w, Zmiatacz, Hades) Za każdym razem gdy wracałem na go moda nabywałem svipa i napierdz*elałem. Dlaczego ja? prosta odpowiedz, jako administrator będę pilnował pozostał gracz by przestrzegali regulamin. Pomagał w razie potrzeb rozwiązywał jak i drobne tak i również większe spory.
    Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Od 3,4h w górę :D Zależy od dnia.
    Kontakt:GG, Fb, Pw, Steam. (Nie gram w cs przez steam ale często wchodzę :P)
    Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/`Stachu/80.72.34.124:27265/ Trochę się 'pykało' xDD (to jest wyłącznie na tym nick.

Prosił bym was o nie branie za dużej uwagi na posty oraz że konto pod podani, mogę wam obiecać, że nadrobię czas na forum. Na prawdę, że tak się wyrażę wk********c* jest gra gdy chodzi 3 z wh a nie ma kto ich zbanować. Dziękuje za rozpatrzenie podania (mam nadzieje ze pozytywnie xD) pozdrawiam, oraz z góry dziękuje Stachu .. :3

Tak troche wyczerpujące te podanie ale mama nadzieje, że wytrwaliście do końca xDDDD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Tak

*Brakuje adminów

*Miły ziomek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na nie ponieważ po pierwsze to ma być poważne podanie a nie jakieś "Jak pierwszy raz dziewczyną..." czy jakieś "xD".Po drugie twoje zdanie nie wszystkie mają sens.Po trzecie nie masz zrobionych godzin na serwerze.Po czwarte widzę że nie czytałeś kryteria jest napisane  " Nieobowiązkowe, lecz mile widziane aktywne konto steam " 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siedziałem trochę nad tym podaniem i muszę przyznać, że nie widzę kogoś na posadzie admina który podchodzi tak "śmiesznie" i ile tak to w ogóle można nazwać do podania.
    Posada admina wymaga dojrzałości, a skoro Ci się to kojarzy z pierwszym razem to powinieneś jeszcze dojrzeć. 

Jak przemyślisz parę spraw zapraszam ponownie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
    W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.