Skocz do zawartości
pucci

[ODRZUCONE]Podanie Pucci.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Bartek
Wiek: 18
Doświadczenie (w byciu adminem): Jest, tak jak wspominałem byłem współzałożycielem jednej z sieci i trzeba było czasami z serwera na serwer skakać by banować.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie: 5 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Od kilku dni bywam na serwerze, z tego co zauważyłem bardzo mało adminów zagląda na ten serwer i chciałbym pomóc, ponadto jestem bardzo aktywną osobą i dostępny jestem praktycznie cały czas. Znam się na rzeczy i adminowanie to dla mnie pikuś. Również ciężko mnie wyprowadzić z równowagi i nie daje sobie siąść na psyche, cierpliwy oraz wyrozumiały dla innych. Chciałbym pomóc, ponieważ widzę, że temu serwerowi przydałoby się trochę "fachowej ręki" haha. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Ostatnio dość sporo, 2-3h dziennie. Na forum jestem cały czas.
Kontakt: Steam, forum.
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=cHVjY2kuL2Ev&host=80.72.33.52:27480 - nie jest to zadowalająca liczba, jednak jeśli otrzymałbym okres próbny, od nowego tygodnia dobiłbym ponad 30, nawet więcej godzin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...