Skocz do zawartości
nOisyyy ;v

[ZAMKNIĘTY]Pytanko

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczęta mam zapytanie czemu dwóch super adminow na dużo kolorów a taki @RYBSON świeci biało i się zlewa z użytkownikami? Moim zdaniem on też mógłby mieć te kolorki bo to chyba żadnej różnicy nie robi?:)

Drugie pytanko czemu ranga ,,Admin Serwera" jest chuda jak patyk? Dla mnie to brzydko wygląda i ja bym był za dodaniem masy xD Chyba że chodzi o kolor to można zmienić to chyba nie jest problem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rybson nie jest SuperAdminem więc nie ma takich kolorków, ma specjalna range która ma taki a nie inny kolor.

Co do koloru admina jest dobry co tu niby ma za znaczenie czy jest chuda czy gruba ranga xDDD 

@noisy ;v Danke ma oryginalny kolorek  rangi SuperAdmina. :) I z tego co wiem to Ona nie chce mieć tak jak Ania i Lolson.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 godzin temu, Vix33nek! napisał:

Rybson nie jest SuperAdminem więc nie ma takich kolorków, ma specjalna range która ma taki a nie inny kolor.

Co do koloru admina jest dobry co tu niby ma za znaczenie czy jest chuda czy gruba ranga xDDD 

Dla mnie to brzydko wygląda taka chuda ranga :) Ja chciałbym żeby te forum było dobre duzo czasu poświęcam co by tu dodać przeglądam wszystko i pisze :)

Pomyłka nie RYBSON tylko @Inte Tillgänglig Danke:* 

@Vix33nek! luzik. 

Ta grubość tylko jest brzydka myślę że się to poprawi haha

@Ania ;) To nie chodzi że mi się nie podoba tylko to brzydko wygląda ;)

Edytowane przez noisy ;v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...