Skocz do zawartości
FrOsT122

[ODRZUCONE]Nadgorliwość jednego z adminów

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: FrOsT

Godzina, data zdarzenia: 21:55 06.01.2018

Mapa: de_wiocha

STEAM_ID / IP: 83.26.241.16

Uzasadnienie: Witam, sprawa jest może i banalna, ale stwierdziłem że warto by o tym napisać. Jeden z adminów(dokładnie Wasz fad3r), dał mi bana za niewłaściwe sg(sentry guna) na serwerze cs 1.6 cod201. Szkoda tylko że jest to JEDYNE miejsce gdzie sg da się postawić na tej mapie. W regulaminie nie ma nic napisane,  że nie mogę postawić działka na tej mapie, jest tylko przypis o sg, które nie blokują celów mapy. Niech administracja sama oceni czy jest to przewinienie, bo jest to ewidentnie sytuacja pozaregulaminowa. Skoro tylko w jednym miejscu na tej mapie da się postawić działko, to czemu dostałem bana za to? Jeśli blokowała cele mapy, to czemu nie jest to uwzględnione w regulaminie? Bo chyba bez sensu jest twierdzenie, że  na tej mapie nie można stawiać sg, bo jest ono na środku mapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...