Skocz do zawartości
  • Xardasars

[ODRZUCONE]Podanie Na Range Administatora Xardasars

Napisano (edytowane)

Nick: Xardasars
    Doświadczenie: Posiadalem range admina na pewnej serwerowni (nazwe moge podac administracji by nie uznano tego jako reklamy), Niedlugo pozniej
    zostalem awansowany na Opiekuna Serwera a nastepnie Opiekuna Sieci, Posiadalem tez wlasne serwery typu FFA/BF2 Ktore konfigurowalem sam.
    Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/9
    Staż w CS-sie: Ok 3 lat z przerwami
    Steam / NonSteam: Steam
    Dlaczego Ty: Dlatego bo chcialbym wlozyc swoj wlasny wklad do naszego serwera, Ale takze dlatego
    by pomoc w jego rozwijaniu i stworzenia kreatywnej spolecznosci, Chcialbym takze zapobiec dosc duzej ilosci "Cheaterow" ktora
    z dnia na dzien staje sie coraz bardziej rozwinieta, Swoim Doswiadczeniem I Zaangazowaniem chcialbym umocnic szeregi waszej spolecznosci A takze wprowadzac nowych graczy w system GO MOD.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3/4 Godziny
    Kontakt: Prywatna Wiadomosc, Steam, GG Lub Na Serwerze
    Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Xardasars/91.224.117.58:27060/

~ Wymagane godziny są (GT aktualizuje się raz na dzień)

~ Aktywność w pon/wtorek/środę może spadać ze względu na praktyki :/

Edytowane przez Xardasars

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc tak:

+ wiek

+ AMX

+ Steam

+ GT ładne

Jestem na TAK.

Powodzenia ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie znam może z serwera ale ziomek wydaję się ogarnięty potrafi pożartować i nie spina o byle co :)

Dam na Tak :)

Bt z.r.a.z.,

Dla mnie tu logiki nie ma.... nie znasz z serwera, ale wiesz że potrafi pożartować nie spina o byle co, pamiętaj że oprócz forum ważne jest to , co reprezentuje na serwerze, więc na przyszłośc jak nie znasz gracza z serwera to bądź wstrzemięźliwy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Napisano (edytowane)

To tak:

Godzinki są

Amx dobry

Staż ok

+Steam,kultura(wmiare)

+/- czasami prowokujesz ale to nie są prowokacje ze złości 

No będę na te tak. ;)

P.S Gt nie aktualizuje się raz na dzień ale raz na (30min/1h. Nie jesten pewien dokładnie) ;)

Edytowane przez Kyou

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Kyou prowokacje dla żartów hahaha :D

GT owszem aktualizują się minuty itp ale minute played raz na dzień

First Seen: Nov 21, 2017 10:31 AM
    Last Seen: Today 8:15 PM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie na nie gracz który wyzywa graczy że np "ciągnie " albo kur**** co rundę nie nadaje się na admian przykładem jestem ja 

Podrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

L 01/05/2018 - 17:21:05: *SPEC* Xardasars : [email protected]$ tak sie sklada
    L 01/05/2018 - 17:21:07: *SPEC* Xardasars : ze
    L 01/05/2018 - 17:21:09: *SPEC* Xardasars : tutaj
    L 01/05/2018 - 17:21:10: *SPEC* Xardasars : nie mam admina

Tutaj nie masz Admina? A na innej sieci masz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

+ staż 

- brak mikrofonu

+ steam 

+ amx

+ gt 

- kultura 

Nie wiem nie wiem narazie sie wstrzymam z wypowiedzią 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Napisano (edytowane)
    23 godziny temu, Inte Tillgänglig Danke:* napisał:

L 01/05/2018 - 17:21:05: *SPEC* Xardasars : [email protected]$ tak sie sklada
    L 01/05/2018 - 17:21:07: *SPEC* Xardasars : ze
    L 01/05/2018 - 17:21:09: *SPEC* Xardasars : tutaj
    L 01/05/2018 - 17:21:10: *SPEC* Xardasars : nie mam admina

Tutaj nie masz Admina? A na innej sieci masz?

@Inte Tillgänglig Danke:* Nieee po prostu napisałem że nie mam admina na tym serwerze bo każdy pisał że ja admin haha, nope nie mam na innej sieci admina 

Edytowane przez Xardasars

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak:

Niema mnie na serwerze bo mam urlop i po sylwestrze niewiele pamiętam nickow z serwa ale cos cie kojarze i raczej z kultura problemów nie było. Po za tym godziny ma wiek tez spoko no i tez steam ma. Jestem na TAK.

POWODZENIA!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panie @Xardasars proszę objaśnić swoją aktualną sytuację na sieci Pochylnia.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Bene jak dla mnie tamta sieć już nie istnieje i nie zamierzam mieć z nią nic wspólnego także proszę was nie droczmy tematu 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Xardasars a nie wiesz może że właścicielem tych 2 sieci jest jedna osoba, i wszystko jest ze sobą ściśle powiązane? :kappa:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na multi head sytuacja wyglądala całkiem inaczej ale już chcecie tak tylko mnie wina obciążyć to proszę bardzo, złożyłem rezygnację tam bo nie było sensu już dalej posiadać tam range jak sieć upada, wracając do tematu później znów założyłem podanie przy czym odrzucone bo rzekomo nie grałem na serwerze później Vister kazał mi jeszcze raz zrobić to zrobiłem a on '' nie przyjmę cię ponownie '' to ja się was teraz pytam po co mówi żeby pisać ponownie podanie. Kultura od tamtego czasu znacznie zmieniła się w szczególności na tej sieci także też proszę nie wyciągać doświadczeń z multi heada bo jako admin nie miałem tam żadnych problemów także tyle pozdrawiam ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Napisano (edytowane)

To tak ja jestem na nie niestety nie zdobyłes mojego zaufania, osobiście prawie w ogóle Cię nie znam i po prostu są lepsi kandydaci na to stanowisko 

+wymagania spełnia

Powodzenia i pozdrawiam @Bacior

/edit

Pozwolę sobie edytowac swoją wypowiedź gracz ten jest, że tak to ujme nerwowy i brak mu dystansu do negatywnych wypowiedzi (nie wiem czy tylko do mnie pisal) w każdym bądź razie ma problem ze mój głos jest negatywny w jego podaniu i napisał do mnie specjalnie z tej okazji na PW ze dałem mu negatyny glos. Gościu to co zrobiłeś to jest poniżej krytyki zdystansuj się trochę i dopiero się do mnie odzywaj. Pozdrawiam Pana i żegnam ;)

Edytowane przez Bacior

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak

+steam

+mikro

+staż

++amx

Powodzenia. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym sie odnieść co do pochylni gdzie user ma bana. Jednak jakby nie było ta sieć i tamta to bratnie dusze i mamy ze sobą wiele powiązanego.

AHQOEigp.jpg.bf9e940efedab63320cfcde6fbcb7331.jpg

Można by rzecz no tak, ale to pochylnia. Nie zapominajmy jednak, że ich właścicielem jest jedna osoba jak wspomniał @Bene

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sytuację wyjaśniłem już powyżej jak i udzielę stosownych informacji na pw :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.