Skocz do zawartości
 • Maajkeel

  [ZAMKNIĘTY]-1

  Nick: Maajkeel
  Ilość odpracowywanych punktów: 1
  Reklamy: Premka

  Pozdrawiam moderatorów, którzy mimo, iż w regulaminie jest napisane, że każdemu przysługuje jedno upomnienie, nie przestrzegają tego. Dawajcie multum +0 swoim "kolegom".

  Udostępnij tego posta


  Odnośnik do posta
  Udostępnij na innych stronach

  Wiem, że to nie jest dział skarg i odwołań, ale muszę tutaj wyjaśnić pewną sytuacje, bo być może doszło do małego nieporozumienia. @Bene, wczoraj rozmawialiśmy na ten temat na PW i wyraziłem swoją opinie na temat posta @Maajkeel 'a.  Z tego co usłyszałem była również dyskusja z innymi moderatorami. Zostałem poinformowany, że razem z innymi moderatorami uznaliście, że post Maajkela musi zostać ukarany.  Dzisiaj rano  zauważyłem notatkę w poście naszego Moderatora Ts3, brzmi ona tak "Długo się zastanawiałem, jak mamy rozumieć tego typu wypowiedzi. Po konsultacji z innymi moderatorami uznaliśmy, że taka mowa nienawiści jest niedopuszczalna na forum. Oczywiście, można za kimś nie przepadać lub nawet nie lubić- to Wasze prawo, ale tego typu wypowiedzi jednoznacznie negatywne, emanujące tak negatywną empatią nie są mile widziane. Każda neutralna osoba po przeczytaniu tego typu komentarza od razu negatywnie widzi autora i ocenianego. Jako że nie jesteś tutaj nowy Majkel i doskonale wiesz jak jest, ale z drugiej strony nie jesteś znany z tego typu wypowiedzi - udzielam Ci UPOMNIENIA  i wszystkich przestrzegam. Nawet wytaczając serię negatywnych ocen, powstrzymajcie się od takiego wylewu.. złości? Nawet nie wiem już jak mam to nazwać.

  Wszystko pięknie wyjaśnione, ale wspomniałeś o UPOMNIENIU dla @Maajkeel'a, a w granicach godziny 13 dostaję powiadomienie o nowym ostrzeżeniu dla Maajkela. Nikogo tutaj nie zamierzam bronić, nic z tych rzeczy. Ostatnio jeden z naszych stałych bywalców (nie będę tutaj pisać kto) dostał 2 razy z rzędu upomnienie mimo tego, że jest on na forum zdecydowanie dłużej na forum niż Maajkel. Ja osobiście uważam, że ostrzeżenie było tutaj zdecydowanie za szybko, pozdrawiam

  Udostępnij tego posta


  Odnośnik do posta
  Udostępnij na innych stronach

  Już śpieszę z wyjaśnieniem, najpierw poszła notatka z wiadomym tekstem, która informowała o zachowaniu i o conajmniej upomnieniu (którego nie dodałem jeszcze). Następnie skonsultowałem się z każdym moderatorem forum i podjąłem decyzję o nadaniu ostrzeżenia za karygodną wypowiedź. Niestety nie mamy możliwości edycji notatek. Co do naszego wspólnego znajomego który ciągle dostaje po koleżeńsku +0, mogę powiedzieć tylko iż nie sprawdziłem historii warnów

  Majkeel otrzymywałeś już wcześniej ostrzeżenia za kulturę i spam więc Twoje rozumowanie jest nielogiczne. 

  Udostępnij tego posta


  Odnośnik do posta
  Udostępnij na innych stronach
  Napisano (edytowane)

  Oczywiście, że dostałem wcześniej dwa ostrzeżenia, ponieważ zostałem przez was w odwołaniach totalnie olany. Wtedy także nie przyszło wam do głowy, aby dać mi zamiast chociaż jednego ostrzeżenia, jedno upomnienie.

  Edytowane przez Maajkeel

  Udostępnij tego posta


  Odnośnik do posta
  Udostępnij na innych stronach
  6 godzin temu, aureox napisał:

  (Nie będę tutaj pisać kto) dostał 2 razy z rzędu upomnienie mimo tego, że jest on na forum zdecydowanie dłużej na forum.

   

  6 godzin temu, Bene napisał:

  Co do naszego wspólnego znajomego który ciągle dostaje po koleżeńsku +0, mogę powiedzieć tylko iż nie sprawdziłem historii.

  Zacznijcie pisać nickiem, a nie nasz znajomy, nasz, nasz koleś bla bla. Traktujcie każdego jednakowo ;)

  Tak by the way w.w posty moderacji to spam mój, który czytacie też - zły dział na wyjaśnianie sobie takich spraw. Warn powinien być zdjęty i tyle, a skoro moderacja nie potrafi obejść koło takiego tematu obojętnie to coś jest nie tak.

  Tylko to chciałem napisać.

  Udostępnij tego posta


  Odnośnik do posta
  Udostępnij na innych stronach

  Nie wiem czy jest ciągnąć to dalej... Fakty:

   @Maajkeel dostał +1, i odrobił +1

  @Bene podjął decyzję po rozmowach z innymi , widocznie większość zdecydowała o nadaniu punktu - inna sprawa , że inni nie dostają - przyznał się że nie sprawdził historii warnów, ale na pewno teraz będzie sprawdzał

  Sam uważam, że nie ważne jaką masz rangę, musisz podlegać regulaminowi jak każdy i nie powinno być od tego odstępstw, inna sprawa że regulamin czasami nie określa pewnych rzeczy. Nie zawsze wszystko widzimy, po to są zgłoszenia, dlatego też zaglądamy w nie i wtedy podejmujemy decyzje - pamiętajcie, że możecie zgłaszać i wtedy szybciej każdy dostanie to na co zasłużył.

  Bene zrobił wszystko w porządku, zobaczył wypowiedź, skonsultował się i podjął decyzję. Maajkel dostał warna i jak przykładny użytkownik go odrobił. Zostawmy już ten temat.

  W innych sprawach, jak kto kogo za co i kiedy "karał", obiecujemy większą wnikliwość!

  Udostępnij tego posta


  Odnośnik do posta
  Udostępnij na innych stronach

  watekzamkniety.png
   

  Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
  Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

  Pozdrawiamy,
  Zespół Multi-Head.pl

  Udostępnij tego posta


  Odnośnik do posta
  Udostępnij na innych stronach
  Gość
  Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

   Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  ×