Skocz do zawartości
Mr.M

[ZAAKCEPTOWANE]Powrót - Mateusz~

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mateusz~
Wiek: 26
Doświadczenie (w byciu adminem): Spore, byłem Adminem na DD2/INF w 2015, Jellyfish i SUNN mogą mnie pamiętać :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie: 8lat
Steam / NonSteam: STEAM
Dlaczego Ty: Nie gram codziennie, ale przede wszystkim jestem w poniedziałki, wtorki i czwartki, jak się uda to na weekendzie posiedze jak nie jestem na uczelni. Dążę do tego, że zdarza się tak, że nie ma Adminów, a i porządek się psuje na serwerze, a to cziter jakiś i chciałbym pomóc w opiece nad serwerem.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jak pisałem, zależy od dnia, ale jestem wieczorami po 3-4h
Kontakt: STEAM (qyjxaut), forum, fb
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Mateusz~/80.72.33.52:27480/

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie, że pamiętam :) gracz miły, komunikatywny, coś tam strzela na farcie :D . Myślę, że świetnie sobie poradzi :)  fajnie, że złożyłeś podanie, nic tylko brać :D  

@Jellyfish. Zastowie go dla Ciebie, bierz go :D , :P/Xiaulin

Edytowane przez Xiaulin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+Steam
+Doświadczenie
+wiek
+mikro
+godziny
Witam, cieszy mnie Twoje podanie,  miły lubiany na serwerze idzie z Tobą pogadać pośmiać sie ,zgłaszasz u@, coś tam strzelasz ,same plusy. Byłeś tu adminem i się spisałeś  ,wiec działaj :D
Oby więcej takich osób było na stanowisku admina :D. Okres próbny 2 tyg .
Powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...