Skocz do zawartości
  • Monster kolo

[ODRZUCONE]Monster Kolo ;>

Nick: Monster Kolo ;>
    Doświadczenie (w byciu adminem): Pierwszy admin ok 8 lat temu przez ok 1,5 roku na bardzo słynnej sieci serwerów tamtejszych czasów Br***********. .Na B******* przez ok rok czasu także byłem moderatorem na forum. Ostatnio admin od 3 Października 2017 do 3 Stycznia 2018 na sieci c*******. Admin się skończył i już postanowiłem, że nie przedłużam, gdyż sieć ciężko prosperuje. Właściciele mają problemy z serwerami, z którymi niezbyt potrafią sobie poradzić jak i również ostatnio nie wiele gra tam  ludzi, najzwyczajniej ciężko mają rozkręcić swoje serwery. Można powiedzieć sieć podupada, dlatego też szukam nowej dobrze działającej sieci.
    Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10/10
    Staż w CS-sie:  Zaczynałem za czasów kiedy komputerów w domach nie było tylko chodziło się z chłopakami do kawiarenki grać w cs'a, 1.5 i 1.6, staż ok 13-14lat. (Podejrzewam, że większość graczy ma tu taki wiek :))
    Steam / NonSteam: non
    Dlaczego Ty: Mniej więcej dlaczego ja, napisałem u góry, ale mogę również dorzucić jeszcze parę argumentów. Staż -jest i to myślę nie mały, znajomość amx także. Gram u was nie długo ale wygląda na to że się u was zasiedle na dłużej dlatego też te podanie. Odpowiedź jest prosta nie lubię grać z cziterami, dlatego też wolę pilnować porządku i grać sobie spokojnie. Kilkukrotnie pytałem się na serwie czy jest tu jakiś admin bo latają dzieci na czitach. Dostałem od graczy odpowiedź że admin rzadko kiedy się pokazuje. Sytuacja z dziś 3 gości na aimie kilku na wh... i co to za gra? nawet pofatygowałem się nagrać demko, jak cudownie sobie gracze czitują:

http://uploadfile.pl/pokaz/1327825---4rky.html

np. masz w pape czy kriss jak i wiele innych graczy.-- Aż mnie krew zalewa jak to widze.

Posiadam mickro, niezbędnik admina do opanowania porządku podczas gry.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3h, więcej poświęcić nie mogę, gierke odpalam po pracy lub przed pracą, ale wiadomo są i obowiązki rodzinne jak i domowe, swoje lata mam, więc i obowiązki są ;/.. W razie kiedy gracz pisze do mnie czy mogę wejść i pozbyć się czita z serwa to w miarę możliwości staram się to ogarnąć.
    Kontakt: gg 63945879 po zaakceptowaniu wniosku mogę również podać właścicielowi jak i administracji np. fejsa dla ułatwienia ewentualnego kontaktu ze mną.
    Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Monster Kolo %3B>/80.72.34.124:27265/

Tak jak wspomniałem nie wiele jeszcze mam przegrane, dlatego też nie ma co na gametracker'a patrzeć to akurat nadrobię, jak i aktywność na forum.

Co ciekawe ten nick mi służy już ok 8 lat ;)

Proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grasz na serwerze dopiero od wczoraj - to znacznie za wcześnie. Daj się poznać Adminom, graczom, odwiedzaj regularnie forum i zapraszam z podaniem za dwa tygodnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.