Skocz do zawartości
ScoobyDoo

[ZAMKNIĘTY]Cieć obraza ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Data zdarzenia: kilka dni temu....
Nick gracza: aureox
Dowody: są w dziale Co sądzisz o osobie na tobą 
Świadkowie:brak
Uzasadnienie:Zapraszam naszego moderatora @aureox do przedstawienia dowodów oraz do dyskusji że słowo "Cieć" jest obraźliwe, wulgarne. Pomijam fakt że słowo to zostało użyte w dziale offtopic..

Proszę o zdjęcie mi tego śmiesznego +1

 

@aquax @Malu możecie ?

 

Edytowane przez ScoobyDoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Malu napisał:

https://sjp.pl/cieć 
Wulgarne nie jest lecz obraźliwe w pełni. Offtopic nie robi różnicy bo przecież tam nie ma większych uprawnień do obrazy bądź ubliżania. Nie jestem przekonany czy zasłużyłeś na warna, lecz powinieneś się wstydzić :(

sprawdzałem pochodzenie tego słowa na tej samej stronie :) Słowo było żartobliwie napisane a nie jako obraza itp. :) dziękuję wodzu za wyrozumiałość i zrozumienie :) Niech moc będzie z tobą :)

 

 

Ahaa Stefan ale to +1 to mi ściągnij bo razi w oczy :)

Edytowane przez ScoobyDoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, ScoobyDoo napisał:

sprawdzałem pochodzenie tego słowa na tej samej stronie :) Słowo było żartobliwie napisane a nie jako obraza itp. :) dziękuję wodzu za wyrozumiałość i zrozumienie :) Niech moc będzie z tobą :)

Dziękuje zatem za uznanie słów mych szczerych i zapraszam ów ciecia do opinii swojej czy te słowa obrazą są dla majestatu czcigodnego czy też zwisają mu niczym kutas w swym oknie. 
 
@Bezzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...