Skocz do zawartości
OczkO1996

[ZAMKNIĘTY]Cziter czy Dobry Gracz?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: Emery' hitmaN

Godzina, data zdarzenia:Dzisiaj

 Mapa:Dwie Nuke, Mirage

 Serwer:CSGO#6

Link do demka:
Mirage: https://megawrzuta.pl/download/94d25244ce637c6452890a0722215380.html
Nuke: http://f1.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-1801231721-css_nuke.dem.zip

STEAM_ID/IP:STEAM_0:4:310351735  37 17:22   12    0

Uzasadnienie:
Mirage
 1-05do 2:11 ( Wie że jestem już w tym budynku a nie słyszal ani kroku mojego)
 2-5:47 do 5:52 ( Cały czas mierzy w miejsce danego Gracza Ciekawe skąd wiedział)
 3-18:50 do 19: 05 (Moim zdaniem w tych minutach specjalnie patrzy przez ściany żeby sprawdzić gdzie gracze są )
Nuke
1:4:32 4:50 ( Podczas gdy gracz "Hitman " biegnie do "Turama" cały czas obserwuje drzwi jakby wiedział że dany gracz już tam . Gdy dobiega do "Turama" od razu wyskakuje wcelowany w niego i go zabija wychodząc patrzy na drzwi i nie rozgląda się na boki )
2:12:50 130 ( Biegnie od razu do prawidłowego wentylu i wie że już tam gracz jest.Słychać że rozwala wentyl ale są dwa i akurat w tego wchodzi)
3:140 do 14:11 ( Podczas lotu patrzy na ścianę czyżby sprawdzał gdzie są dane osoby? )
4:14:20 do 14:28 ( Jak nigdy nie sprawdzał tylko przebiegał to akurat teraz szedł na SHIFCIE i wiedział że gracz jest u góry )
5:: 16:42: 00 do 16:43 Wie gdzie gracz się już znajduje więc wchodzi bokiem w drzwi i jedzie celownikiem po ścianie od razu na danego gracza - Podejrzana Akcja )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czysty jest jak dla mnie. Nie oglądam demek, ale oglądałem jego grę i nic nie podchodzi pod WH. 
Zauważ, że ma w nicku "Emery' czyli siedzi pewnie z kolegami na teamspeaku czy coś takiego :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałbym powiedzieć tyle  Lubie hitmana jest to dobry gracz  i wierzę  że ma  umiejętnosci i dobrze  gra lecz  jego akcje czasem są dziwne  niczym   legenda cs   

rozpisane minuty są idealnie trafne gdzie są akcje gdzie celuje na model i w puste ściany    znam pare osób co maja zdanie że  tutaj kolega nie używa cheatów ciągle tylko  na klawisz ma ustawione i sprawdza sobie gdzię mogą znajdować  się  przeciwnik  ...                     chciałbym aby więcej osób oglądnelo demko i wypowiedziało sie o tym

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, OSZKI napisał:

Czysty jest jak dla mnie. Nie oglądam demek, ale oglądałem jego grę i nic nie podchodzi pod WH. 
Zauważ, że ma w nicku "Emery' czyli siedzi pewnie z kolegami na teamspeaku czy coś takiego :)
 

No tak racja o ts'ie , lecz na ts jest zakaz podpowiadania tak  , a prawie zawsze u nas na kanale siedzi admin wiec nie zezwala na podpowiedzi ... Nie wiem jak było tym razem ale chciałem przytoczyć ten temat :) . Myśle ze hit wcale nie jest odpalony bo nie raz go sprawdzałem z agresji (powód) zabijał mnie  ( przed resetem ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie powiedziałem, że sobie podpowiadają.. Dla mnie to powinien być FUN z gry dlatego nie przejmuje się tym, że sobie podpowiadają na ts (o ile to robią).
Jak dla mnie jest czysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisałem Ci, że oglądałem jego grę na serwerze więc nie będę oglądał ponownie tego samego. Jak dla mnie po prostu siedzi na teamspeaku a nie korzysta z żadnych cheatów. Zresztą co to za problem dać ssy do wrzucenia przez niego na forum?
Wtedy każdy będzie miał czarno na białym, że jest czysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A Ty nie rozumiesz jednego że teraz są takie "Cheaty" że można przyciskiem jednym wyłączyć szybko :) A wystarczy że ma małe czarne kropeczki to tego nawet nie widać więc SS'y nic tutaj nie pomogą jedynie rozpiska demek. Polecam do obejrzenia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawa jest ciężka  ponieważ  tak jak niektórzy mowią  może być tu gra na przycisk sam sie nieraz z tym spotkałem  że ss nic nie dawały   a okazywało sie że cheat był zrobiony tak że z automatu usuwa podgład na ss     tutaj  sa dziwne akcje jak dal mnie dziwnie to wygłada    czekam na zakup steam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mirage
2:39-2:43 A tu co mamy, strzela do TT a ten drugi dostaję w głowe +B
5:47-5:52 -B
18:50-19:05 -B


Nuke

4:35- tu slychać jak drzwi się zamykaja, ale ten strzał do niego jest dziwny bo strzela w brzuch a dostaje w głowe +B

4:40 strzały w brzuch i dostaję w głowę? xD +B
12:50 -B
13:14-13:17 xD dziwne, strzelił  głowe owszem, ale zaczał w nogi strzelać a ten zaliczył głowe +B
14:20-14:28 Proste do wytłumaczenia, bo ktoś zabił TT więc dlatego szedł cicho, bo mógl się spodziewać kogoś + slychać kroki -B
16:42 Po prostu tam poszedł i CT byłko widać -B


Dziwne to jego strzelanie, ale WH ja tam nie widzę.   

 

Edytowane przez L a l c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli mogę to skomentować 

Gracz po prostu mnie nie lubi i chce mnie się pozbyć 

Śmiało rozpisuj wszystko co tam chcesz 

Ja jestem czysty i nie mam nic do ukrycia 

Gram tu długo około pół roku i nie było problemów A tu nagle zjawia się taki oto wariat który chce mnie ud****ć

Sytuację normalne doświadczenie mam duże w cs więc mam już nawyki przykład celowanie na wysokosci głowy czy dobre fullauto 

Składam wyjaśnienia ponieważ zależy mi na grze na serwie   i że nie chce być zbanowany

Edytowane przez hitmaNCS:GO#6
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 minut temu, OczkO1996 napisał:

nie zamierzam grać z czitami na NS

Dopóki nikt mu nie udowodni że czituje, dopóty jest czystym graczem a nie czitem.

Nigdy w życiu takiego śmietnika nikt z UBT nie będzie rozpatrywał. Po wrzuceniu dema Wasza rola się kończy (chyba że zostaniecie poproszeni do tematu przez UBT) i czekacie na werdykt. Chcecie mieć tutaj prawo wypowiedzi - proszę bardzo - spełnijcie wymagania na UBT, poczekajcie na rekrutację i się zgłoście.

Poza tym zgłaszając demo, wypadałoby wiedzieć za co się je zgłasza - aim czy wh/esp czy wszystko. Bo rozpiskę widzę na WH a potem wspominasz o no recoilu i aimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


demko nr1

2:08 -B

2:35 rozrzut famasa, dobrze widać 1/4 -B

5:47 -B

18:50 -B

demko nr2

4:35 rozrzut broni widać 1/4 -B

12:50 idzie na b, ok , ale wygląda to na lekki prefire

13:10 rozrzut 1/4 -B

14:20 -B

16:40 często tam CT rushuje, więc nic dziwnego -B
 

UWAGA NA PRZYSZŁOŚĆ... Nie piszę tych czasów by kogoś bronić, czy też ud*pić, Sprawdzałem go jak zwykłego gracza, więc potem żadnych żalów do mnie!!! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mirage

2:39 normalne strzały -B
5:47-5:57 normalne sprawdzanie miejscówek -B
18:50-19:05 -B

Nuke

4:37 strzały normalne -B
4:43 tutaj normalny skan -B
12:50 -B
13:14-13:17 normalne strzały -B
16:42 widać, że CT tam stoi -B

Czysto
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...