Skocz do zawartości
Antykozak.

[POZYTYWNE]Śmiech.

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Twój nick podczas grania: AntyKozaK. 

Godzina, data zdarzenia:Teraaz 

Mapa:dd2

Link do screenów: Nie ma ponieważ admin Czarna nie zrobił ss tylko dał powód AB ch*j wie co to jest ale widać pojęcia nie ma o tej grze i jak się w nią gra nie potrafi odróżnić skilla od czita nie wiem czy to ten sam admin czy adminka miałem styczność na innej sieci i tam też nic nie potrafiła odróżnić czita od skilla. Dajcie ub jak nie to ch*j żadna strata jest milion lepszych serwów. Ale to Wam szkodzi taki admin bo ktoś przychodzi pograć chwile gra nawet się nie przyjrzy graczowi i już ban beka z typa / typiary. Chcesz zobaczyć jak się gra? to chodź na mixa 1 vs 1 dzieciaku. Elo  Właściciel niech przemyśli kto ma admina. 

STEAM_ID / IP:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ej ej cóż to za kultura.

28 minut temu, Antykozak. napisał:

powód AB ch*j wie co to jest ale widać pojęcia nie ma o tej grze i jak się w nią gra nie potrafi odróżnić skilla od czita

AB nie ma nic wspólnego z czitami. AB = Aktywny Ban.

28 minut temu, Antykozak. napisał:

Dajcie ub jak nie to ch*j żadna strata jest milion lepszych serwów.

I warna za kulturę? ;) 

28 minut temu, Antykozak. napisał:

Ale to Wam szkodzi taki admin bo ktoś przychodzi pograć chwile gra nawet się nie przyjrzy graczowi i już ban beka z typa / typiary

Wbrew pozorom nie tak bardzo. Akurat grasz na nicku na którym przed resetem bansa było mnóstwo banów za haxy i był dość problematyczny, więc podejrzewam że właśnie dlatego dostałeś bana z rozpędu. W zasadzie to nie powinieneś nawet wbić na tym nicku, bo był do niedawna zablokowany.

Ochłoń, bo jak nie za AB to coś mi się zdaje że czekają Cię bany za kulturę, sądząc po tym jak niosą Cię niepotrzebne emocje.

PS. Już przemyślałem ;) 
PS2. A jednak nie ma UB - bana skracam do 1h za obrażanie graczy. Odwołanie rzeczywiście jest słuszne ale Twoje zachowanie... Cóż, pozostawia wiele do życzenia.
 

Cytat

 *DEAD* AntyKozaK. : boty bija
 *DEAD* AntyKozaK. : co za gowno farci
AntyKozaK. : ta dobre info
AntyKozaK. : jeden pedal lezy
*DEAD* AntyKozaK. : jebac psy]
*DEAD* AntyKozaK. : rogal wez wypierdalaj lagerze zajebany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...