Skocz do zawartości
VisTeR.'

Aktualizacja serwerów CS:GO Mod.

Rekomendowane odpowiedzi

Wy byście chcieli najlepiej by leciało 20 kluczy co mape. Nie zwiększymy już żadnego dropu bo i tak jest 2-3 x większy niż był przedtem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

Po zakończeniu mapy trzeba czekać z 2/3 minuty zanim zacznie ładować się kolejna mapa. Jest to bardzo irytujące. Przed resetem było wszystko w porządku a teraz po resecie to jest masakra..

Czekam na jakieś zmiany:/

Edytowane przez OSZKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 godzin temu, aquax napisał:

Wy byście chcieli najlepiej by leciało 20 kluczy co mape. Nie zwiększymy już żadnego dropu bo i tak jest 2-3 x większy niż był przedtem.

Drop kluczy jest zaje*isty, co mape nawet tak jak napisal @Zielee  może polecieć 3/4.

Przepraszam za 2 posty ale przez przypadek mi sie kliknęło.

Edytowane przez OSZKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

W dniu 1.02.2018 o 18:40, Ogonowy banan napisał:

Nie chodzi gdzie kto chodzi tylko piszą ciągle że ktoś gada a ja nie słyszę ich jeśli jest przeciwny team to mam się sam przenosić co chwile żeby wiedzieć czy to robi?

Wgrane.

W dniu 2.02.2018 o 16:35, Chudy`90 napisał:

Da radę włączyć przenikanie przez graczy? na cs go 2 

Aquax mówi ze laguje to serwery. Ile w tym prawdy to ja nie wiem :D 

1 godzinę temu, sypkilopez napisał:

Witam mam problem bo ktoś po restarcie serwera zarejestrował sobie konto na mój nick i nie mogę grać na moim nicku da radę wykasować to konto a wtedy ja bym sobie założył od nowa?

@aquax @VisTeR.'

Zgłoś się do mnie na PW/STEAM. 

Drop kluczy jest i tak większy niż przed resetem. Zwiększono drop kluczy za zabicie z noża i podłożenie bomby.  

Drop skrzyń jest większy na koniec mapy. Ogólna zmiana procentowa wynosi ponad 30%.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słyszysz oba teamy gdy umierasz, jak jesteś w grze słyszysz tylko swój, to jest spore ułatwienie dla adminów, bo nie muszą co chwilę zmieniać team przy zgłoszeniach na mikro ;)

@Zieleee ustaw se bindy z granatami/kevlarem czy czym tam chcesz i kupujesz granaty w ułamek sekundy, te 3/4 sekundy freez time są zbędne ;)

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, chciałam zgłosić problem z adminem który występuje spokojnie już z pół roku.. Chodzi o to, że gdy admin zginie to z automatu przenosi go na specta do końca rundy. Każdy admin tak ma, bynajmniej u nas. Nie wiem jak na innych serwerach Go:Mod. Da radę to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, Mlodaa z m4 napisał:

Witam, chciałam zgłosić problem z adminem który występuje spokojnie już z pół roku.. Chodzi o to, że gdy admin zginie to z automatu przenosi go na specta do końca rundy. Każdy admin tak ma, bynajmniej u nas. Nie wiem jak na innych serwerach Go:Mod. Da radę to naprawić?

Tylko ty widzisz że jesteś na spect reszta tego nie widzi nawet admini  przynajmniej tak było na cs:go#2

Edytowane przez Patryczek27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kyou Było słychać jak się żyło,ale teraz już nie ma tego problemu :D

I pytanie, dało by rade na cs:go#6 dodać jakieś 3-4 sekundy przed rozpoczęciem rundy na kupno granatów czy tam czegoś?

 

@Kyou okej ale nie wiem czy wszyscy zbindują :D

Edytowane przez Zieleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 godzin temu, Patryczek27 napisał:

Tylko ty widzisz że jesteś na spect reszta tego nie widzi nawet admini  przynajmniej tak było na cs:go#2

Właśnie przerzuca i wszyscy to widzą, czasem to zdradza, że admin na serwie i każdy off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 5.02.2018 o 10:32, Zieleee napisał:

@Kyou Było słychać jak się żyło,ale teraz już nie ma tego problemu :D

I pytanie, dało by rade na cs:go#6 dodać jakieś 3-4 sekundy przed rozpoczęciem rundy na kupno granatów czy tam czegoś?

 

 

Dodane 3 sekundy. 

W dniu 4.02.2018 o 19:30, Mlodaa z m4 napisał:

Witam, chciałam zgłosić problem z adminem który występuje spokojnie już z pół roku.. Chodzi o to, że gdy admin zginie to z automatu przenosi go na specta do końca rundy. Każdy admin tak ma, bynajmniej u nas. Nie wiem jak na innych serwerach Go:Mod. Da radę to naprawić?

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem w ten weekned serwer będzie przeze mnie stawiany od zera dzięki czemu błąd zostanie naprawiony.    

Dodatkowo zostanie tam wgrana nowsza wersja moda która aktualnie jest tylko na GO MOD #3.  

Edytowane przez VisTeR.'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze mam propozycje by dodać na #5:

- Aby było napisane na chacie kto dostał case, bo to okienko co są wymienieni gracze albo się nie pojawia, albo widać je kilka sekund :)

- Aby dało sie zbierać granaty po graczu który zginie 

Tyle, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No no panowie, jestem pod wrażeniem. Na serwerach mnie nie było od bóg wie kiedy a na forum wchodzę raz na rok. Zapowiada się na to że czas odwiedzić stare śmieci czyli CS:GO Mod#6 i zobaczyć jak sobie admini radzą. @Kyou spodziewaj się mnie do końca lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 17.02.2018 o 13:12, Mlodaa z m4 napisał:

Jeszcze mam propozycje by dodać na #5:

- Aby było napisane na chacie kto dostał case, bo to okienko co są wymienieni gracze albo się nie pojawia, albo widać je kilka sekund :)

- Aby dało sie zbierać granaty po graczu który zginie 

Tyle, pozdrawiam :)

CS GO MOD #5 został postawiony od zera ;) W jakiekolwiek problemy, błędy proszę niezwłocznie zgłosić w tym temacie. 

Wypadanie granatów po śmierci dodane. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...