Skocz do zawartości
spoxy

[ODRZUCONE]Podanie by Zajex

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Zajex
Wiek:20
Doświadczenie (w byciu adminem):Znam Wszytskie dostępne komendy w AMX znam się na serverze
Znajomość AMXX (W skali 1-10):9/10
Staż w CS-sie:7 lat
Steam / NonSteam: Cs 1.6 Non Steam ale mam Steam
Dlaczego Ty:Bym chciał zobaczyć jak to być adminem próbowałem już rok temu więc mam zamiar znowu spróbować.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:8/9 godzin
Kontakt:Skype : Wilczek987
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Zajex/80.72.34.124:27034/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak na razie jestem na Nie. Jesteś nowy na serwerze, grasz dopiero od tygodnia. Musisz mieć minimum 30 godzin przegranych na serwerze, a po GT widać że masz około 7h.

Pograj jeszcze 2 tygodnie, dobij wymaganą liczbę godzin, nie stwarzaj problemów i postaraj się żeby ludzie cię lepiej poznali. Wtedy napisz jeszcze raz podanie, jeśli ciągle będzie ci zależało na tej posadzie. 

 

Jak dla mnie podanie do zamknięcia. @M a m c i a co o tym myślisz. 

Edytowane przez SoBeRiuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz przegrane jedynie 8,95h a musisz mieć minimum 30h. Druga sprawa najlepiej abyś miał steam z oryginalna wersja cs1.6. Powtórka z rozrywki, bo dwa razy u nas złożyłeś podanie i na każdym razem było napisane aktywność do poprawienia i godziny. Podanie odrzucam, jeżeli będzie Ci zależało na posadzie admina dobij godzinki i najlepiej abyś miał tego steama z cs :) Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...