Skocz do zawartości
Aluzjonista

[ODRZUCONE]Podanie o administratora "guwno123456"

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:
Nick: guwno123456
Wiek: 28
Doświadczenie (w byciu adminem): Prowadziłem kiedyś rozległą serwerownię A****-R******** pod nickiem karator_plebsu oraz byłem head adminem na serwerowni e-******* odpowiadającym za serwer FFA oraz KZ_
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10 - ponieważ sam stawiałem serwery
Staż w CS-sie: Gram w Counter-Strika od wersji 1.5, czyli już prawie 14 lat, pierwszą serwerownię otworzyłem mając 20 lat
Steam / NonSteam: Oczywiście Steam STEAM_0:0:29332408
Dlaczego Ty: Witam, nazywam się Paweł, mam 28 lat i mieszkam na stałe w Katowicach. Swoją prośbę o nadanie mi uprawnień administratorskich  motywuję między innymi brakiem aktywnych administratorów na sewerze, będąc szczerym zaobserwowałem jedynie do tej pory administratora o nicku "hello". Reprezentuję wysoki poziom kultury osobistej i nie stronię od rozmów z innymi graczami podczas rozrywki, po mimo iż na serwerze nie jestem bardzo długo myślę, że ogół darzy mnie sympatią, zresztą z wzajemnością. Głównym bodźcem do złożenia podania jest fakt, iż sewer stety/niestety jest serwerem STEAM/NONSTEAM. Zaobserwowałem wiele razy obecność graczy z niedozwolonym oprogramowaniem co zniechęca innych ludzi do dalszej rozgrywki, co za tym idzie serwer robi się pusty, frekwencja spada, a nowi gracze nie przywiązują się przez to na stałe do serwera. Jako nowy administrator zadbam o to aby w mojej obecności żaden potencjalny oszust nie zakłócał rozgrywki innym graczom. Myślę, że to czego potrzebuje ten serwer to świeża krew, jest wielu graczy którzy po mimo częstych odwiedzin nie kwapią się do złożenia podania, a szkoda bo jest paru fajnych kandydatów których z przyjemnością bym wymienił. Swoje podanie motywuję tym, iż jestem osobą dorosłą i zrównoważoną, nie działam pod wpływem emocji i ciężko mnie sprowokować. W przypadku ewentualnych składek na serwer jak najbardziej można na mnie polegać. Pozdrawiam.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: ok 2 godzin
Kontakt: [email protected] lub forum
Link do GameTracker'a: musiałem dzisiaj założyć, gdyż nie jestem jego użytkownikiem https://www.gametracker.com/player/guwno123456/80.72.43.106:27032/

PS. Nie chciałbym zmieniać nicku. Ma on charakter wyłącznie prześmiewczy i wszyscy gracze podchodzą do niego z dystansem. Jeśli będzie to szczególnie konieczne, no cóż, nie będę miał wyboru.

LINK POPRAWIONY

Edytowane przez guwno123456
link poprawiony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

nie znam Cie

grasz od tygodnia do tego czas spędzony na serwerze jest bardzo krótki.

Daj się poznać, pograj dłużej i dopiero złóż podanie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Minutes Played: 596 (wymagane 30h).

Podoba mi się Twoje podanie, które zostało napisane rzetelnie, ale to niestety nie wystarczy.
Pograj na serwerze dłużej, daj się poznać i zapraszam z podaniem za dwa tygodnie. Wydaje mi się, że i tak w ten czas idealnie nadrobisz wymagane godzinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...