Skocz do zawartości
eLTe

[ZAMKNIĘTY]eLTe na adminka #3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: eLTe 
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem): Raz w życiu byłem adminem, namówił mnie do tego znajomek ale szczerze jak zakończył w grę w csa z powodów nudy to ja odszedłem z nim co się równa, że go straciłem.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Moja znajomość może być zaniżona, ponieważ było to dość dawno ale AMXMODMENU i reszte komend pewnie jeszcze pamiętam, oceniam to na 4/10
Staż w CS-sie: Pierwszy raz miałem styczność z grą w 2007 kiedy brat mojej znajomej która mieszkała obok grał w ową grę i ja z zaciekawieniem patrzyłem w monitor, pamiętam również, że bardzo lubiłem w tej grze to, że można było trzymać nóż w ręcę wtedy to robiło wielkie wow w mojej główce. Pierwszy raz zagrałem w 2008 i gram aż do teraz, oczywiście z przerwami.
Steam / NonSteam: Steam oczywiście.
Dlaczego Ty: Jestem dość lubiany na serverze, na pewno towarzyski i siedzę dużo na TSIE więc można mnie spotkać praktycznie codziennie. Nagrałem dopiero dwa demka na graczy, lecz nie jestem robotem i nie gram 24/7, poza tym mam rangę grafika i staram sie łączyć server, naukę i grafikę i to nie jest dość łatwe. Będę się wywiązywał ze swoich obowiązków i w sumie fajnie byłoby odciążyć Tosię która praktycznie codziennie wchodzi na server i często gracze ją "nękają" w pewnym stopniu.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Mogę spędzić godzinkę, dwie albo nawet 5 ale to wszystko zależy od wolnego czasu i ilości zleceń.
Kontakt: Steam/Facebook/Discord/GG/Teamspeak/Twitter/Instagram (te dwa ostatnei mniej ale nadal można pisać)
Link do GameTracker'a: 

https://www.gametracker.com/player/eLTe/79.133.216.81:27015/

https://www.gametracker.com/player/eLTe/145.239.237.106:27060/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek: +

Doświadczenie: +/-

AMXX: +/-

Staż: +

Steam: +

GT: +/-

Kontakt: +

Na serwerze gracza widuję praktycznie codziennie, gra przeszło po 2/3 h, więc jest w miarę aktywny, kulturalny, nie ulega emocjom, pomimo iż nie jest adminem, w jakimś stopniu stara się pomagać utrzymać porządek na serwerze, jest lubiany.
Osobiście jestem na tak, gdyż jednak przydałaby się jakaś dodatkowa pomocna ręka na tym serwerze :)

Edytowane przez Tosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...