Skocz do zawartości
diablo12033

[ZAMKNIĘTY]TOP15 (Propozycja)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , już od dłuższego czasu myślałem żeby dodać tu propozycję jaką są nagrody dla najlepszej 3-ki graczy która jest w top 15 , bo nie oszukujmy się są gracze którzy grają dla topki i trochę bez sensu jest ją wbijać skoro nie ma żadnych nagród ( i nie, nie chodzi to u typowe cebulstwo in poland) resety są co miesiąc, sumując to otrzymujemy 36 nagród rocznie , to nie jest dużo jak na rozwijający się wciąż serwer na którym gra więcej osób prawda? także uważam że nie tylko sprawilibyście frajdę czołowym graczom ale i też poprawili statystyki serwera poprzez ilość osób wchodzącą na ten serwer , tak zwana rywalizacja , gra się po coś żeby coś mieć , myślę że serwer nie zbiedniał by jak by dał kilka premek lub vipów albo jakiś cd-key do gier , co o tym sądzicie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy ja wiem czy to konieczne, to trochę faworyzowanie tych lepszych, przez co nowi mogą mieć coraz trudniej aby się zaaklimatyzować. 

Odpuściłbym, ewentualnie top1 mogłoby dostawać jakieś tam bonusy, byłaby większa rywalizacja jedynie, co też może być ciekawe.

 

@Edit Dalej uważam, że jest to zbędne. Granie, a top15 to po prostu ciąg przyczynowo-skutkowy, nagradzanie kogoś za dobrą grę to w sumie nagradzanie za długi staż w csie i tyle. Można zrobić tabele i umieszczać osoby, które były top15, zsumować po kilku miesiącach i ewentualnie wtedy przyznać jakąś nagrodę. Co miesiąc to raczej będzie tego przesyt.

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy może być lepszy , z odrobiną czasu , chęci i oglądania jak grają prosy można się sporo nauczyć, każdy tak zaczynał . Myślę że twoja odpowiedź jest błędna bo są tak zwane klasy premium które może nawet newbie zakupić dla lepszego grania prawda? :) np. na mnie nie mam premium ani vip a jestem pierwszy w top  dlatego w to wnikam bo są gracze którzy i bez tego są dobrzy i nie są docenieni , wiem że to tylko cod mod , ale można zrobić coś takiego :)

 

 

 

@Edit Ja dalej uważam że vip lub premka dla tych graczy to nie jest żaden problem dla tego serwera chociażby biorąc pod uwagę to że admini składek nie mają i vipa dostają , prawda ?

 

 

Edytowane przez diablo12033
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admini vipa nie dostają. Dostają jedynie nagrodę za aktywnośc i to nie wszyscy tylko trójka z największą aktywnością w ciągu miesiąca.

Jak już pisałem z Anią na sb. Można robić konkursy wtedy będą nagrody, tak co miesiąc raczej nie da rady.

Na następny reset przygotuję jakiś konkretny konkurs, o tym poinformuję pod koniec miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...