Skocz do zawartości
  • CreaMper

[ODRZUCONE]CreaMper - Podanie o Administratora

Nick: CreaMper
    Doświadczenie (w byciu adminem): W Countera gram od dzieciństwa , nie jednokrotnie pomagałem w tworzeniu serwerów oraz w "opiekowaniu" się nimi,
    Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9 (na 10 musiałbym sobie wszystko na spokojnie przypomnieć :) )
    Staż w CS-sie: Dobre 10 lat
    Steam / NonSteam: Steam
    Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Jestem dorosłym studenciakiem , któremu czasem się nudzi i lubi pograć w old-schoolowe gierki typu cs. Na serwerach spotykam niezawsze mądrych ludzi których czasem trzeba przywołać do porządku. Niejednokronie w takich sytuacjach na serwerze nie było admina. Myślę , że poprostu wam się w zespole i sprawie , że będzie grało się o wiele milej :)
    Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W zależnosci od dnia. Zwykle to około 2 godzinki a w weekendy ta ilość wzrasta do około 4 
    Kontakt: Mogę podać numer telefonu ale o takie informacje prosze o prywatną wiadomość.
    Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/CreaMper/91.224.117.52:27140/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na nie grasz od 3 dni przegraj gdzieś tydzień lub 2 to będę na tak ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pograj więcej to będę na tak, chwilowo: nie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grasz od trzech dni - za wcześnie.
    Daj się poznać i dopiero wtedy zapraszam z podaniem (czyt. dwa tygodnie).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.