Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzenie raz dziennie na forum; Tak

- Minimum 16 lat;Nie 

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; Tak

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; Tak

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; Tak

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; Jeszcze dużo graczy mnie nie zna ale będę dawać dobry przykład

- Minimum 30h przegrane na serwerze; Nie wiem dokładnie nie sprawdzałem GT 

- Obowiązkowo aktywne konto steam; NS i S ale gram non ponieważ mniej lagóje

- Posiadanie mikrofonu; nie ale za tydzień dwa będzie 

Wzór podania:

Nick:Siciana (to tak specjalnie przez si)
Doświadczenie (w byciu adminem):myślę że mam spore doświadczenie byłem już adminem
Znajomość AMXX (W skali 1-10):5
Staż w CS-sie: okolo 5 lat
Steam / NonSteam: NS i S
Dlaczego Ty: ponieważ wciąż jest za mało adminów na serwerze dzisiaj już wchodzę 4 raz i widzę gracza który jest cziterem i każdy na niego narzeka że strzela same HS-y  i jest cziterem dlatego myślę że chociaż na okres próbny mógłbym spróbować 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: godzina/dwie a w weekend gdy mam czasz to około czterech godzin lub wiecej
Kontakt: steam,poczta,forum serwera
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Siciana/91.224.117.30:27050/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś nowy na serwerze, masz godzinki ale to jednak nie wszystko oraz brak spełnionego warunku z wiekiem.
Jak za dwa tygodnie będzie zależało Ci tak samo, zapraszam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...