Skocz do zawartości
Igrekzet

Powstaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzę z propozycją aby na serwer dodać klasę jaką jest POWSTANIEC

Opis: Posiada tmp/Uzi , Usp/Glock

Opis umiejętności:  Raz na runde posiada Nieśmiertelność przez 5 sec

-Statystyki:

 

>Int. -10

 

>hp 10

 

>Wytrzymałośc 5

 

>regeneracja 5

 

<kondycja 10

 

 

 

EDIT: Nie chcę tworzyć kolejnego tematu dlatego edytuję bierzący. Moim zdaniem jak i niektórych graczy serwera byłoby można trochę znerfić klase "Wsparcie Rakietowe" Ponieważ przy max INT zadaje 300hp jedna rakieta. A tak jak wiemy max hp wynosi 510-530 wiec 2 rakiety i jest po grze przy maxie hp oczywiście. Dmg z rakiet byłoby można zmniejszyć od 150-200 przy maxie int. 

@M a m c i a co o tym sądzisz? 

Edytowane przez Igrekzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


klasa fajna <3 

Ale jak wiesz administracja ma server w du**e i od 3 lat nic nie umieja dodac ani nic wiec watpie ze go dodadzą :)  ( na dodatek śmiesznie sie tłumaczą :) )

@M a m c i a nie mogłem :)  @SUNN. ŚMIESZNE :)

Edytowane przez Apecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Apecio ten komentarz mogłeś zachować dla siebie, już Ci tłumaczyłam wiele razy dlaczego wcześniejsze zmiany musieli usunąć. 

Owszem, klasa fajna. Tylko pytanie czy da radę ją zrobić i wgrać żeby nie było tak jak ostatnio xD. @SUNN. @aquax co Wy o tym myślicie? 

@SUNN. oczywiście że weszło by to przy resecie i na 100% będzie trzeba zrobić test. Dlatego Was oznaczyłam nie chce powtórki tak jak ostatnio :)

@Igrekzet jutro sprawdzę klasy te które posiadamy i jakie zmiany były, bo większość została wgranych lecz jak nam przywrócono wszystko co było wcześniej to te klasy stare wróciły. Pamiętajmy że będzie trzeba je przetestować, by nie było takiej sytuacji jak kilka tygodniu temu xD

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Apecio coś bym Ci napisał ale zrobi Ci się głupio i będzie po zawodach... ^^ 

 

@M a m c i a w tej chwili nie pamiętam jak reszta klas wygląda a trzeba zachować balans. No i liczcie się z tym że o ile się pojawi, to przy resecie. Nie wcześniej. O ile przejdzie jakiekolwiek testy, nie tak jak ostatnio..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z obecnym balansem POWSTANIEC był by dobrą klasą ale ja bym mu dał 10 sek Nieśmiertelności i ograniczył umiejętność dopiero od 2.07. 

 Wsparcia Rakietowego, faktycznie ta klasa sporo bije i jest troszkę przesadzona (2x rakietki po 300dmg i mp5). Można było by ja znerfić i ograniczyć tylko do jednej rakietki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...