Skocz do zawartości
    Marshallek

[ZAMKNIĘTY]Zmiany - głównie mapy.

1.

Proponuje zmianę całej puli map na taką:

* css_dust2se_go - wersja mapy dust2 z CS:GO ale z mniejszymi detalami. Proponuje ustawić jako mapę domyślną.
    * css_nuke2 - ulepszona wersja (bardziej przypominająca wersje CS:GO) 
    * css_cache_go - to samo co z nuke.
    * css_overpass
    * css_kabul
    * css_assault
    * css_mirage
    * css_dust3
    * css_train
    * css_inferno
    * css_dust

Daje nam to 11 map. Dodatkowo jeszcze mozna dodac:
    * cs_italy (wersja 1.6) - żeby była dodatkowa mapa na hosty.
    * css_port - mniej znana, aczkolwiek dobra mapa do pogrania
    * css_crane - jak wyżej.
    Proponuję, wraz z tym, wyłączyć powtarzanie się 6 ostatnich map (8 jesli dodamy trzy w/w mapy). Wiadomo, żeby nie powtarzać tego samego :)

Kolejne to plugin mała mapa ( proponuję od <8 osób)
    Do tego dać takie mapy:
    css_dust2x2
    css_inferno2x2
    css_india
    css_overpass2x2
    css_cache2x2
    css_shorttrain

Jeśli będzie pozytywny odzew, przygotuje paczki do pobrania map, nawet mogę pluginy skonfigurować ( wystarczy, żeby ktoś mi podesłał pewne pliki, a potem je wgrał).

Dodam, że miałem kiedyś serwer GO:MOD i taka paczuszka map bardzo fajnie się sprawdziła =)

Edytowano przez Marshallek

Było już dość sporo tematów z mapami, i każdy zamknięty, choć mimo to oprócz port paczka może być spoko lecz zamiast zwykłego assaulta lepsze css_assault_1337 ;)

Od razu zaznaczam że overpass raczej odpada - raz działa, raz nie działa. A jak nie działa to crashuje serwer i gracze uciekają.

3 godziny temu, SUNN. napisał:

Od razu zaznaczam że overpass raczej odpada - raz działa, raz nie działa. A jak nie działa to crashuje serwer i gracze uciekają.

Błąd jest w wersji map.  Wystarczy dać do nazwy mapy przykładowo _mh i wszystko będzie ok. Błąd występuje gdy dany gracz ma starszą wersje mapy niż jest na serwerze.  Takie coś występuje właśnie na css_overpass i css_cache.  Różnice widać po graniu danej mapy np. na Cache went jest większy ;)

Co do mapek. Jeżeli chcesz możesz pododawać lub dać mi wolną rękę bo ten serwer zaraz po #4 będzie naprawiany i stawiany od 0 :D 

@SUNN. mam wolną rękę.  Nie musisz się o nic martwić :D 

Edytowano przez VisTeR.'

12 godzin temu, Kyou napisał:

Było już dość sporo tematów z mapami, i każdy zamknięty, choć mimo to oprócz port paczka może być spoko lecz zamiast zwykłego assaulta lepsze css_assault_1337 ;)

Jak dla mnie problem z tym assaultem jest taki, że zwyczajnie jest za duży i ludzie zamiast robić cele mapy to siedzą w tych oknach, ewentualnie na dachach z awp i czekają. Jeszcze jest w miarę jak się gra po 8-9 osób na drużynę, ale w innym przypadku jest nudno. 

Dzisiaj odbędzie się reinstalacja serwera i będą nowe mapki.  

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.