Skocz do zawartości
Frost`

[ZAAKCEPTOWANE]może ja v3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Frost

Wiek: w lipcu 17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: kiedyś ale dawno

Posiadasz mikrofon?: tak

Dlaczego własnie Ty?: Piszę podanko po raz kolejny, zależy mi na pomocy obecnej ekipie i oczywiście użytkownikom bo właśnie po to jest ta ranga. Myślę że nadam się na to stanowisko ponieważ do wszystkiego potrafię podejść z chłodną głową i szerszym spojrzeniem na sprawę. Na ts'ie spędzam stosunkowo dużo czasu, wiadomo czasem choć by człowiek chciał to nie może, ale w wolnej chwili zawsze jestem.

Staż na sieci: od 2k14

Co wprowadzisz na naszego Ts? Na tę chwilę nic nie trzeba wprowadzać(z moich obserwacji) jedyne co to pomogę obecnej ekipie i tyle.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): nie przypominam sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co tu dużo pisać spoko morda.  Miły bezkonfliktowy lubi mnie wkurzać ale to akurat jego plus, bo umie poprawić humor.  Nada się na to stanowisko :P Dodatkowo w ciul czasu kisi się u mnie na kanale. 

Edytowane przez VisTeR.'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że jestem na tak Mateusz! Jesteś aktywny na ts'ie, podchodzisz do każej sprawy z zimną głową, kulturę trzymasz na poziomie i co najważniejsze jesteś obiektywny i masz zapał do pracy. Kończąc wypowiedź chcę przypomnieć, że posiadasz jakieś doświadzenie w tej funkcji i dobrze o tym oboje wiemy :D . Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomimo młodego wieku Mateusz wykazuję się naprawdę dużą odpowiedzialnością za powierzone mu zadania. Jest odpowiednią osobą na to stanowisko ponieważ nigdy nie słyszałem aby przeklną nawet jeśli na kanale pojawia się nieproszony gość który swoim zachowaniem prowokuję do bójki słownej. Aktywność tego gracza jest jego kolejnym atutem do objęcia tej posady. Osobiście życzę pozytywnego rozpatrzenia podania. Pozdrawiam, Karol.

Edytowane przez Maxi King
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...