Skocz do zawartości
RWA KULSZOWA

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie RWA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: RWA KULSZOWA

Wiek: 27

 

Doświadczenie (w byciu adminem):   Adminowałem parokrotnie , ostatnimi czasy przed "upadkiem" serwera na Pochylni DD2

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):    8

 

Staż w CS-sie:    Z grą mam styczność odkąd praktycznie powstała, a nawet wcześniej bo hl'a też się męczyło, aczkolwiek przez wszystkie te lata wiadomo raz człowiek grał raz nie. Takiej poważniejszej gry to jest może 7-8 rok.

 

Steam / NonSteam:   STEAM_0:1:205233277

 

Dlaczego Ty:      Grywam często, admini pracują/uczą się każdy ma czas w jakiejś części dnia i nie zawsze ktoś jest na serwerze/steamie. Serwer na niedobór adminów nie choruje , każdy spełnia swoje obowiązki , ale zdarza mi się grać w momentach podczas których nie ma żadnego przy obecności cheat'a więc myślę , że sprawiedliwość mogła by ich dopaść z mojej ręki :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:     Różnie , ale przeciętnie 2h dziennie. Z tym ,że chciałbym zauważyć : pracuję w systemie dwuzmianowym i co drugi tydzień w dni robocze jestem dostępny od rana do południa a potem po 23.00 , a więc w tych dniach aktywność może być mniejsza ze względu na to , że serwer często w tych godzinach bywa pusty. Lecz śmiało w tygodniach gdy mam na rano plus weekendy 15h+ jest.

 

Kontakt:   Steam, forum

 

Link do GameTracker'a:    https://cache.gametracker.com/player/rwa kulszowa/80.72.43.106:27032/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie masz Tak.

+ wiek

+ doświadczenie

+ kultura

+ stały bywalec serwera (dosyć długi staż)

Wg mojej oceny, bardzo dobra kandydatura,  ciężko doszukiwać się jakichkolwiek minusów.

Trzymam kciuki i powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście i ja daje TAK

Szczerze powiem że długo czekałem aż złożysz podanie, myślałem że zrobisz to wcześniej, ale lepiej późno niż wcale ;)

Zgłoszeń mnóstwo

Doświadczony

Kultura też na poziomie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo często na serwerze Ci widać! 

Kultura osobista

wiek oraz doświadczenie 

steam 

Oczywiscie ze TAK! :) 

Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...