Skocz do zawartości
Meltor

Klasa Kapitan (Kapeć)

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszym zdaniu chcialem poruszyc temat ze jest najslabsza premka , kapitan jest fajna klasa ale cos w tej klasie brakuje ma te awp 1/1,1/3 he oraz m4 z niewiadomym dmg bo roznie od 15 do 40 dmg wchodzi, jak patrzac na inne premki to sie za glowe zlapac jakie inne klasy premim maja dodatki rozwazcie to dobrze.   Zapewne Ania sie wypowie ze nie trzeba bo kazdy post na temat kapka sie tak wypowiadala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja bym zaproponowal sygnalizatory co kapek rostawia < a dokladniej jak jakis gracz by wszedl w zasiegu 4-10 krokow od niej za sygnalizowal by na mapce teamuy gdzie ktos jest>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kapitan jest aktualnie "niedoinwestowaną" klasą, jednakże właściwie nie wiadomo co mu dodać. 

Możliwością byłoby dać eliminator rozrzutu na awkę (lepsze rokowania na bliskich odległościach) - tylko, że to nie jest taki pierwszorzędny pomysł.

Można kapciowi dać jakieś dmg z m4, jednak to nie sprawi, że klasa będzie porównywalna do konspiranta albo innych czołowych premek.

Klasa mogłaby mieć przenikanie przez ściany parę sekund na rundę (szybka ucieczka i dojście do oponenta). Też nie uważam to za coś specjalnego. To jest właśnie ten problem z kapitanem, nie wiadomo co mu dodać, aby było okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Damage z m4, ciut lepsze statystyki i poza tym nie ma nic do zmiany.  

Te sygnalizatory w sumie to nie jest głupi pomysł :D niech ma z 5 takich sygnalizatorów.

Edytowane przez Szakira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym mu dodał podwójny skok i więcej wytrzymałości lepsze rozwiązanie.

Sygnalizatory też są spoko ale za dużo nie dadzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przecież Kapitan jest moim zdaniem jedną z lepszych premek i wystarczy troche umieć grać z awp i nie ma na niego mocnych :)
No ale jak już tak każdy narzeka to moim zdaniem podwójny skok by w zupełności wystarczył :)  Taka propozycja ode mnie :) 
Albo polecieć grubo i tak jak ma kapral zrobić mu takie coś, że nie można go zabić w głowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem również za ulepszeniem kapitana, ponieważ jak latają ludzie na innych klasach premium co walą po 257 DMG z pioruna i mają po +300 HP to nie da się zabić...

Proponuję dać mu 1/6 na odbicie pocisku który od razu zabija, albo dodatkowy skok i ogranicznik broni lub ewentualnie dodatkowy skok i większe DMG z M4. 

Niektóre klasy są  w ogóle zbalansowane, dla tego kapitana trzeba trochę ulepszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli ktoś potrafi operować lufą :kappa:to kapitan wtedy jest bestią, no ale jak tak bardzo chcecie go ulepszyć to 2 skoki w zupełności powinny wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 godzin temu, Meltor napisał:

bardziej by sie dmg do m4 przydal i ogranicznik do awki niz 2 skoki

 

Wtedy kapitan to by musiał być by jakąs super/premium/ekstra klasa :)
Jakbyś dodał ogranicznik do awp/dmg do m4 to gra by nie miała sensu bo by było za łątwo i każdy by grał kapitanem :)
dwa skoki mozna dodać, nie wiecej :)

@edit

@Szakira Ja wyrażam tylko swoje zdanie, nie musisz sie z nim zgadzać :) Grałem każdą klasą premium na tym serwerze i dlatego takie mam zdanie :)

Edytowane przez MaaSteer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


24 minuty temu, MaaSteer napisał:

Wtedy kapitan to by musiał być by jakąs super/premium/ekstra klasa :)
Jakbyś dodał ogranicznik do awp/dmg do m4 to gra by nie miała sensu bo by było za łątwo i każdy by grał kapitanem :)
dwa skoki mozna dodać, nie wiecej :)

Wejdź na serwer i popatrz na konspirantów. Nie gadaj takich bzdur, bo 10 dmg do m4 z kapitana super klasy nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kapitan jest klasą mocną samą w sobie, jeśli tylko ktoś go ogarnia, ale dobra w takim wypadku postaram się do resetu wykonać od nowa wersje z dwoma skokami, wydaje się to słabym ulepszeniem, ale wierzcie bądź nie swoje daje. Jeśli dalej będą jakieś problemy wówczas pomyślimy co jeszcze da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...