Skocz do zawartości
SUNN.

[ZAMKNIĘTY]Remont

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie miło, że sobie rozmawiacie, ale starajcie sie trzymać rozmowę w obrębie tego dlaczego temat powstał.

17 godzin temu, SUNN. napisał:

Bądźcie cierpliwi i zgłaszajcie błędy/bugi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrobione.

- serwer został odsyfiony i zostały wywalone zbędne syfy które syfiły serwer
- nowy spadochron 
- nowe wykrywacze haxów, aimów* i innych gównosoftów
- naprawione info po śmierci, czat adminów
- wywalone zostały zbędne pluginy typu wyrzucanie granatów po śmierci (dostępne z poziomu silnika)
- nowe roundsoundy od @VisTeR.'
- reset TOP15

Teoretycznie i po części w praktyce wszystko działa jak powinno ALE część rzeczy, błędy, bugi wyjdą dopiero w trakcie działania serwera. To jest rzecz normalna i w pewien sposób nieunikniona. Takie rzeczy musicie zgłaszać tu/steam/pw.

*przy aimie chyba poprawka będzie bo coś się chyba nie potegesiło jak trzeba - admini niech spróbują komendę /aim na czacie i dajcie znać co Wam ona pokazuje. A jeśli potrafi ktoś to rozczytać to już w ogóle super. @Thiz @Sylwia^^ @_Masta_Yoda_ @hello @Ness + @RWA KULSZOWA @Mów mi Więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj widziałam jak pięknie zadziałał wykrywacz w sekundzie zbanował gracza, ja osobiście chciałam Ci podziękować, że zająłeś się naprawą serwera wszystko działa bez zarzutów i jest teraz coraz więcej graczy myślę, że zauważysz to po moich godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja bym wnioskował za wgraniem vipa takiego samego jak na odd2x1 tzn z defusem i innymi :)

@SUNN.  co do zestawów, to  brakuje 1xhe (jest 1den), 1xsmog, brak defusa - oczywiście w odniesieniu do vipa z odd2x1

Edytowane przez Tony Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

1 godzinę temu, Sylwia^^ napisał:

Dzisiaj widziałam jak pięknie zadziałał wykrywacz w sekundzie zbanował gracza, ja osobiście chciałam Ci podziękować, że zająłeś się naprawą serwera wszystko działa bez zarzutów i jest teraz coraz więcej graczy myślę, że zauważysz to po moich godzinach.

Oo naprawdę dobra sprawa :) szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najważniejsza sprawa, serwer chodzi płynnie.Co do "wykrywacza" jest troszkę dziwny , przywykłem do halunów.Jak odczytywać? Coś mi @hello szepnął, ale jakbyś wiedział nieco więcej,miał jakieś instrukcję to śmiało ślij na prv. Oczywiście nie ufajmy automatowi nazbyt ponieważ wszystkiego nie wychwyci czego dziś byłem świadkiem.Sporadycznie, komenda zamiast działać , genruje jakieś napisy po rusku . "Def" w vipie ważniejszy od kompletu granatów według mojej oceny.

Edytowane przez RWA KULSZOWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Tony Montana napisał:

ja bym wnioskował za wgraniem vipa takiego samego jak na odd2x1 tzn z defusem i innymi

A propos VIP - przydałoby się żeby ktoś napisał co VIP na #2 daje (jakie zestawy, ile hp za frag a ile za frag hsem itp.). Coś słyszałem że są jakieś rozbieżności tzn. co innego pisze, co innego daje. 

3 godziny temu, Sylwia^^ napisał:

jest teraz coraz więcej graczy myślę, że zauważysz to po moich godzinach.

Sprawa jest prosta: lepsze zabezpieczenia - jest fala haxów. Więc jak nie będziecie aktywni to haxy nadal mogą namieszać. Następne kilka-kilkanaście dni pokaże jak to wyjdzie w praktyce. Zabezpieczenia nie zastępują adminów - to tylko pomoc.

20 minut temu, RWA KULSZOWA napisał:

Co do "wykrywacza" jest troszkę dziwny , przywykłem do halunów

Jakich halunów?

20 minut temu, RWA KULSZOWA napisał:

Jak odczytywać?

1. /aim :Jak zbanował to zbanował - UBT wiedzą co mają robić. Jeśli ktoś ma np. 1-3 warny - w porządku, trzeba go monitorować ale każdy może go dostać (spadły mu fpsy, strzelał w smoke itp.). Powyżej 3 warnów dostajecie info na czacie i wtedy tym bardziej trzeba gracza pilnować. Tutaj trzeba znaleźć kompromis bo im wyższa czułość tym większa szansa że będą nietrafione bany (co zaszkodzi bardziej niż haxy).
2. Reszta: jeśli przy wejściu na serwer zostanie wykryty zakazany plik, gracz zostaje zbanowany. Dopóki nie usunie podejrzanych plików nie wejdzie na serwer.
3. Pozostałe: moja słodka tajemnica.

20 minut temu, RWA KULSZOWA napisał:

Oczywiście nie ufajmy automatowi nazbyt ponieważ wszystkiego nie wychwyci czego dziś byłem świadkiem.

Jakiekolwiek zabezpieczenie nie zastępuje admina. To tylko pomaga podczas Waszej nieobecności/braku czasu na serwerze. I na pewno nie są nieomylne czy w 100% skuteczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grał sobie jeden pan i miałem na czacie spam nick  tego gracza i pokazywało ile warnów czy cos takiego. Wszedłem rzeczywiście sprawdzić gracza na spec i miał haxy.  Wykrył bezbłędnie. Drugiego sam zbanował, a trzeci miał i nic nie pokazało. Nie wie czy to ma coś z tym wspólnego ale podczas gry ta komenda /aim mi  nie działa tylko jakieś napisy po rosyjsku są :D a po śmierci działa.. Ale ogólnie rzecz przydatna. Jeśli chdzi o vipa to też bym był za tym zeby był z defem. Zawsze dodawało jakieś HP ale ile  dokładnie to  nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 godzin temu, Tony Montana napisał:

co do zestawów, to  brakuje 1xhe (jest 1den), 1xsmog, brak defusa - oczywiście w odniesieniu do vipa z odd2x1

Ogólnie to że tak powiem między #1 i #2 są obecnie dość duże różnice i nie wiem czy bym na siłę robił takiego samego VIPa jaki jest na #1. To jest że tak powiem do obgadania.

3 godziny temu, hello napisał:

Nie wie czy to ma coś z tym wspólnego ale podczas gry ta komenda /aim mi  nie działa tylko jakieś napisy po rosyjsku są

No to był właśnie ten fakap bo nie mam szczerze pojęcia dlaczego to nie działa w trakcie życia, a na DD2 #1 ten sam plugin z tą samą konfiguracją wszystko pokazuje.

3 godziny temu, hello napisał:

Grał sobie jeden pan i miałem na czacie spam nick  tego gracza i pokazywało ile warnów czy cos takiego. Wszedłem rzeczywiście sprawdzić gracza na spec i miał haxy.  Wykrył bezbłędnie. Drugiego sam zbanował, a trzeci miał i nic nie pokazało.

Komenda i jej działanie do wykrywania nic nie ma. Tak, to normalne że nie wszystkich aimów wykryje. Ale tak jak mówiłem - to jest tylko wsparcie, a nie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wiem czy tak ma byc czy nie ale chyba wszyscy maja VIP-a teraz.....

dobrze ze ktos w końcu coś  pozmienia oby na lepsze

Nie wiem co tam za pluginy dodajecie ale grałem na kilku serwerach wyposażonych w alias_detector  (checker)  i  dostyć dobrze to ogarnia.Może warto sie temu przyjrzeć.

google trans

1. Wtyczka sprawdza obecność pewnych aliasów w konfiguracji klienta (config). 
2. Aliasy są podzbiorem języka programowania, dostępnego dla klientów gier. 
3. System kontroli jest dostosowany nie tylko do sprawdzania powiązań, ale także wywołań wywołań do bibliotek oszustów od klienta z konfiguracji. 
4. Sprawdź aliasy nie tylko w konfiguracjach, ale także w programach do oszukiwania używających aliasów. 
 

Edytowane przez FPS_761
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja natomiast zauważyłem dziwny błąd z granatami. 3 graczy z mojego team wchodzili środkiem na B i byli przed respem CT, a w tym czasie zabił mnie gość z podestu i wypadł mi flash i info na czacie, że oślepiłem 3 graczy ze środka. Zmieniam kamerkę na jednego z nich i faktyznie biało... 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 23.02.2018 o 17:11, FPS_761 napisał:

nie wiem czy tak ma byc czy nie ale chyba wszyscy maja VIP-a teraz.....

Jak kupili to mają, nie ma żadnego vipa dla wszystkich na serwerze.

W dniu 23.02.2018 o 17:11, FPS_761 napisał:

Nie wiem co tam za pluginy dodajecie ale grałem na kilku serwerach wyposażonych w alias_detector  (checker)  i  dostyć dobrze to ogarnia.Może warto sie temu przyjrzeć.

google trans

1. Wtyczka sprawdza obecność pewnych aliasów w konfiguracji klienta (config). 
2. Aliasy są podzbiorem języka programowania, dostępnego dla klientów gier. 
3. System kontroli jest dostosowany nie tylko do sprawdzania powiązań, ale także wywołań wywołań do bibliotek oszustów od klienta z konfiguracji. 
4. Sprawdź aliasy nie tylko w konfiguracjach, ale także w programach do oszukiwania używających aliasów. 

To się prawdopodobnie pojawi jako standard na wszystkich serwerach.

 

Godzinę temu, Thiz napisał:

Ja natomiast zauważyłem dziwny błąd z granatami. 3 graczy z mojego team wchodzili środkiem na B i byli przed respem CT, a w tym czasie zabił mnie gość z podestu i wypadł mi flash i info na czacie, że oślepiłem 3 graczy ze środka. Zmieniam kamerkę na jednego z nich i faktyznie biało... 

A gdzie byłeś konkretnie i gdzie ten flash wypadł? Możliwe że trafiliście akurat na bug mapy. Flashe, inne granaty, ich moc i zachowanie nie zostały zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, SUNN. napisał:

Jak kupili to mają, nie ma żadnego vipa dla wszystkich na serwerze.

 

^^  ja nie kupiłem a miałem przez 4 mapy vipa  i widzialem ze u innych tez sie pojawia dlatego o tym napisałem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 minut temu, FPS_761 napisał:

^^  ja nie kupiłem a miałem przez 4 mapy vipa  i widzialem ze u innych tez sie pojawia dlatego o tym napisałem. 

A nie wszedłeś przypadkiem na DD2 #1? :P Bo ani ja ani nikt inny ani czegoś takiego nie zauważyliśmy ani nikt nie zgłosił. Nie wiem, może coś się zbugowało tymczasowo. Dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie , moze dlatego nikt nie zgłaszał bo mało kto sie udziela a Ci co mieli Vipa to dla nich bez roznicy w kazdym razie byl taki moment  od dwoch dni to nie wystapiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bugujaca się paka. Zbanowalem gościa który miał pakę i paka zniknęła z radaru.   Ciekawe czy jakby dac mu pierwsze sleya to czy paka by została? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 minut temu, hello napisał:

Bugujaca się paka. Zbanowalem gościa który miał pakę i paka zniknęła z radaru.   Ciekawe czy jakby dac mu pierwsze sleya to czy paka by została? ?

De_dust2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...