Skocz do zawartości
SUNN.

[ZAMKNIĘTY]Remont

Rekomendowane odpowiedzi

@Tony Montana @Sylwia^^ spokojnie, nie ma wgranego nowego vipa, chciałem tylko sprawdzić czy obrazek się nadaje bo ponoć stary nie działa od X czasu.

@Sylwia^^ @hello @Thiz @RWA KULSZOWA @_Masta_Yoda_ @Ness @Mów mi Więcej @Tony Montana @Rebel i kogo tam jeszcze powiadomicie, obserwujcie co się będzie działo bo weszła nowa zmiana i czekam na zgłoszenia o błędach/bugach. Jeśli jest błąd to go na pewno zauważycie prędzej czy później. Więc monitorujcie zachowanie graczy, modeli, mapy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oto moje sugestie :)

1. à propos reklamowania stron www na serwerze proponuję plugin no advertisement  

https://amxx.pl/topic/776-no-advertisement/

2. Freeze time, co najmniej 2-3 sekundy z uwagi na to, iż gracze z Vipem mają ogromną przewagę w kupowaniu broni nad zwykłymi graczami co powoduje szybsze zajęcie pozycji i w efekcie jeszcze większe utrudnienie wygrania rundy przez drużynę w której Vipów brak. Ewentualną opcją może być też pozbawienie Vipów armora na początku rundy (będą musieli kupić i przeznaczyć na to co najmniej 1-2 sekundy).

Wiem, że to temat dość delikatny jednakże Vip w połączeniu z dobrym graczem powoduje masową eksterminację słabszych graczy w każdej rundzie :)

3. Modele broni dla Vipów, tak zdaję sobie sprawę, że to kolejny plugin, że jest ich dużo ale może to pchnie ludzi trochę bardziej do zakupu Vipa, będę szczery, serwer jest tylko de_dust2 i po mimo tego, że wszyscy go kochamy to jednak dzień w dzień oglądamy te same ściany, pudła etc, proponowałbym urozmaicenie graficzne w formie nowych modeli broni, chociaż na próbę, np do m4 albo kałacha. Proponuję również zamianę de_dust2 np w okresie świątecznym na de_dust2christmas etc. okazyjnie.

4. Konkursy dla graczy, nagrody za ranking, darmowy vip w godzinach 22-7, więcej informacji na pasku w trakcie gry o forum, ponieważ 90 % graczy de_dust2 #2 nawet nie wie, że ono istnieje, a szkoda bo jest fajnie zorganizowane a jeszcze lepiej moderowane.

5. Odwieczna wojna administracji z kampieniem terro na respie, powiem tak: byłem wielokrotnie świadkiem kiedy administratorzy spamowali na czacie, że terro może kampić max do 1:30 podczas gry w regulaminie serwera wyraźnie jest napisane, że terro może kampić i tolerancja wynosi maksymalnie jedną minutę od rozpoczęcia się rundy co oznacza, że terro może kampić do 1:00. Można ewentualnie wgrać plugin, że graczowi kampiącemu przyciemnia się co chwile ekran na czarno, informacja na serwerze o tym do kiedy można kampić etc.

To wszystko co przychodzi mi do głowy, to oczywiście tylko sugestie więc prosiłbym aby potraktować ten post z przymrużeniem oka.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez guwno123456
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 minut temu, guwno123456 napisał:

Mamy własny ale trzeba go przepisać pod #2. Ewentualnie weźmiemy inny zamiennik (ww. plugin nie działa do końca tak jak byśmy chcieli).

8 minut temu, guwno123456 napisał:

2. Freeze time, co najmniej 2-3 sekundy z uwagi na to, iż gracze z Vipem mają ogromną przewagę w kupowaniu broni nad zwykłymi graczami co powoduje szybsze zajęcie pozycji i w efekcie jeszcze większe utrudnienie wygrania rundy przez drużynę w której Vipów brak. Ewentualną opcją może być też pozbawienie Vipów armora na początku rundy (będą musieli kupić i przeznaczyć na to co najmniej 1-2 sekundy).

Z tym się musicie już dogadać. 

9 minut temu, guwno123456 napisał:

3. Modele broni dla Vipów

Sęk w tym że to jest wprowadzone na #1 i tak szczerze to nie bardzo widzę sens w robieniu dwóch identycznych serwerów. Jak na razie #1 i #2 prawie w ogóle się nie różnią. Jedyne co to na #2 jest przenikanie cały czas a na #1 tylko 3 sekundy. Zaraz na #2 dojdzie VIP który chcecie/będzie identyczny jak na #1, są podobne pluginy i rozwiązania, regulamin tylko ciut się różni. Będą dwa takie same serwery: jeden na którym gra 20-30 osób i drugi na którym jest o wiele mniej graczy (nadrobimy) - zgadnij który najprawdopodobniej wybiorą gracze ;) I tak  w koło macieju. Na dzień dobry rzucimy #2 kłodę pod nogi, bo mało że serwer musi konkurować z innymi OnlyDD2 których jest sporo to jeszcze ze swoim starszym bratem.

21 minut temu, guwno123456 napisał:

4. Konkursy dla graczy, nagrody za ranking, darmowy vip w godzinach 22-7, więcej informacji na pasku w trakcie gry o forum, ponieważ 90 % graczy de_dust2 #2 nawet nie wie, że ono istnieje, a szkoda bo jest fajnie zorganizowane a jeszcze lepiej moderowane.

Konkursy konkursami, co do darmowego VIP 22-7 to nie jest to zły pomysł ale to będzie obcięty VIP. Advertisements i antyreklamy były na bocznym torze póki co, bo serwer najpierw trzeba było doszlifować od podstaw. Od tego właśnie jest ten temat - bugi/lagi itp. trzeba tutaj zgłaszać. 

23 minuty temu, guwno123456 napisał:

 Można ewentualnie wgrać plugin, że graczowi kampiącemu przyciemnia się co chwile ekran na czarno, informacja na serwerze o tym do kiedy można kampić etc.

Sytuacja nieraz wymaga przystanięcia na kilka sekund na respie czy cofnięcie się bo tak się gra ułożyła. Ściemnianie ekranu podejrzewam że raczej nie zrobi furory wśród tych bardziej oporowych i doświadczonych graczy, skoro nie mogą rotować.

26 minut temu, guwno123456 napisał:

Odwieczna wojna administracji z kampieniem terro na respie, powiem tak: byłem wielokrotnie świadkiem kiedy administratorzy spamowali na czacie, że terro może kampić max do 1:30 podczas gry w regulaminie serwera wyraźnie jest napisane, że terro może kampić i tolerancja wynosi maksymalnie jedną minutę od rozpoczęcia się rundy co oznacza, że terro może kampić do 1:00.

Bo jest do 1:00: "3. Kampić mogą gracze w teamie CT (na BS'ach). TT ma zakaz kampienia (tolerancja max. 1 min od momentu rozpoczęcia się rundy).". Z tego co widzę to admini upominają tak jak powinni, że resp jest do 1:00, może Ci się pomyliło z #1? Bo na #1 rzeczywiście resp jest tylko do 1:30. 
Ogólnie z respem są mniejsze-większe inby ale to też dużo zależy na ile admini pozwalają i jak to egzekwują.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podczas wyciagania noza model sie buguje znika/mruga .Widzialem to dzis na przykladzie po obu stronach.  Aha freezetime ok,sciemnianie na nie, darmowy vip zepsuje serwer ,probowalem na takich grywac, ale to jeden wielki bajzel.

Edytowane przez RWA KULSZOWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja zauważyłem dzisiaj coś zabawnego. Bawiłem się komendami z tzw. info paska i chciałem sprawdzić roundsoundy. Na serwerze jest napisane, że w tym celu trzeba wpisać /roundsound albo /rs

Więc wpisałem /rs i wyświetliło mi się: "Twoje statystyki zostały zresetowane".

Mam nadzieję, że to nie jest prawda bo inaczej strzele sobie w łeb :D

Edytowane przez guwno123456
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście żadnego freeze time jest dobrze to po co zmieniać coś co jest dobrze, nie ma co wymyślać i wydziwiać.

Żadnych modeli, modele są na 1 i jak pisał SUNN nie ma sensu robić tego samego na 2. Popieram

Resp też jest dobrze zrobiony do 1:00 i nie ma po co zmieniać

Żadnego ściemniania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kilka razy miałem już przylądek celując w kogoś z awp ze celuje na osobe, a po chwili teleportuje się dalej. Tak jakby miała klatki ale patrząc na ping tej osoby nie miała więcej niż 20. Mój ping tez jest zazwyczaj w normie. Zauważył ktoś coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hello stawiam piwo , że osoba która Ci się teleportuje to gracz wyciągający noż aby wybiec z respa. @guwno123456 komenda /rs resetuje Twoje statystki na danej mapie identycznie jak /resetscore , więc nie musisz się martwić o ogólny rank .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 godzin temu, RWA KULSZOWA napisał:

@Thiz  Tobie dzisiaj chyba Klaudia zniknęła , dobrze mówię ?

Tak dokładnie było.. Wbiegałem z górnego w dolny, a ona wbiegała od bramy. Zacząłem do niej strzelać i nagle znika i pojawiła się przy schodach do górnego zabijając mnie w plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 27.02.2018 o 09:01, guwno123456 napisał:

 

2. Freeze time, co najmniej 2-3 sekundy z uwagi na to, iż gracze z Vipem mają ogromną przewagę w kupowaniu broni nad zwykłymi graczami co powoduje szybsze zajęcie pozycji i w efekcie jeszcze większe utrudnienie wygrania rundy przez drużynę w której Vipów brak. Ewentualną opcją może być też pozbawienie Vipów armora na początku rundy (będą musieli kupić i przeznaczyć na to co najmniej 1-2 sekundy).

 

Jestem za,tez  ułatwi to kupienie komuś broni,itd. bez strat 2-3 sek w zupełnosci wystarcza.

 

Co do teleportów wczoraj myslalem ze ok zdarza sie ale widze ze ludzie tez to maja to pisze powtorzlo sie i u mnie dzisaj przed chwila bieglem na nozu gosc wyskoczyl zmienilem na karabin i przenioslo go juz w inne miejsce {model przeskoczyl) sprawdze HLTV moze to jakos bedzie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 minut temu, FPS_761 napisał:

Co do teleportów wczoraj myslalem ze ok zdarza sie ale widze ze ludzie tez to maja to pisze powtorzlo sie i u mnie dzisaj przed chwila bieglem na nozu gosc wyskoczyl zmienilem na karabin i przenioslo go juz w inne miejsce {model przeskoczyl) sprawdze HLTV moze to jakos bedzie widac.

Na demkach tego raczej nie widać ale wiem o co chodzi. Wiem nawet co powoduje to znikanie xD Ale sęk w tym że próbuję to doprowadzić do ładu, dlatego nadal modele mogą znikać a Wy musicie to po prostu monitorować czy jeszcze znikają czy już przestały.

Właśnie wprowadziłem kolejne poprawki więc zwracajcie uwagę nadal na to znikanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teleportów już nie ma, udało się to skorygować i wszystko działa jak trzeba.

Powstał wątek odnośnie nowych rsów, zapraszam: 

Co do VIPa - będzie zaktualizowany niebawem. Razem z modl.

Ponieważ w zasadzie aktualizacja i remont się zakończyły to i ten wątek zostanie zamknięty. Wszystko to co było związane z samym procesem już zostało omówione/naprawione i nie ma sensu go trzymać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...