Skocz do zawartości
VisTeR.'

[ZAMKNIĘTY]Zmiany na serwerze po reinstalacji.

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym że serwer został postawiony od zera nastąpiły na nim zmiany.  Nie wszystkim jednak takie zmiany pasują albo czegoś brakuje na serwerze. 

W tym temacie proszę pisać, co wam nie pasuje na serwerze, co byście dodali, a co usunęli.  Wszystkie propozycję zostaną rozpatrzone :)

Pozdrawiam.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 godzin temu, kG. napisał:

Moją propozycją jest usunięcie map na 1 bs. Według mnie, to jest bezsensu ^^

Nie, coś ty.. jak jest np 6 graczy na serwerze, to nie ma co się męczyć na 2... Jeśli już, to proponuję dać coś takiego, że jak jest mniej niż... 8 graczy to dać mapy na 1 bs do wyboru, a jak więcej to tylko te na 2 bsy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


45 minut temu, Mlodaa z m4 napisał:

Nie, coś ty.. jak jest np 6 graczy na serwerze, to nie ma co się męczyć na 2... Jeśli już, to proponuję dać coś takiego, że jak jest mniej niż... 8 graczy to dać mapy na 1 bs do wyboru, a jak więcej to tylko te na 2 bsy :)

Załóżmy, że jest te 6 graczy, ale po np. 5 min wchodzi kolejne 10 osób i nie da się grać na 1 bs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Mlodaa z m4 napisał:

Nie, coś ty.. jak jest np 6 graczy na serwerze, to nie ma co się męczyć na 2... Jeśli już, to proponuję dać coś takiego, że jak jest mniej niż... 8 graczy to dać mapy na 1 bs do wyboru, a jak więcej to tylko te na 2 bsy :)

Małe mapy są po to by nie latać na 2 BSy jak jest mało osób na serwerze. Nie widzę powodu by wgrywać  plugin na ograniczenie BSa własnie z tego powodu że są małe mapy od ilości graczy.  

Jak już tak bardzo chcecie mogę zmienić ilość osób z 8 na 6.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem niektóre mapy są kompletnie bezsensu... Z typowego GO MODA serwer stał się nie powiem czym:] Mapy na 1 bs są akurat fajnym pomysłem ale inne mapy typu awp_india to dno imo. Jak dla mnie powinny zostać mapy które były przed reinstalacją jak i te na 1 bs:]

Edytowane przez RedCatPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Troszkę masz racji, jest bardzo dużo map teraz.. chyba faktycznie lepiej będzie zostać przy np: cache, overpass, dust2, nuke2, train, aztec, mirage, assault, nie wiem co tam jeszcze było :) Ale teraz serio chyba za dużo :) no i zostawić te na 1 bs koniecznie trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Macie tutaj spis map:

  • css_dust
  • css_dust2_source
  • css_dust3
  • css_cache_mh
  • css_aztec
  • css_inferno
  • css_kabul2
  • css_mirage
  • css_nuke2
  • css_overpass_mh
  • css_train
  • css_assault
  • de_dust2002
  • de_eldorado
  • de_westwood

Małe:

  • css_dust2x2
  • css_dust2x2_go
  • css_inferno2x2
  • css_cache2x2
  • css_train2x2
  • css_nuke2x2
  • css_mirage2x2_go
  • css_india_go OFF
  • css_india2 OFF 
  • css_vietnam_sky OFF 
  • css_bycastor OFF 

Mapy AWP już wyłączyłem.  Dajcie znać co jeszcze chcecie bym wyłączył, ewentualnie dodał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na u@ można zmienić z powrotem na zielony kolor i dodać ten sygnał dźwiękowy? :)

I do tej pory było takie coś jak mvp rundy że pokazywało kto nim jest i ile zabił. Proponuję dodać to tak jak było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 25.02.2018 o 14:11, Mlodaa z m4 napisał:

Na u@ można zmienić z powrotem na zielony kolor i dodać ten sygnał dźwiękowy? :)

I do tej pory było takie coś jak mvp rundy że pokazywało kto nim jest i ile zabił. Proponuję dodać to tak jak było :)

Kolor zielony przywrócony.  Dźwięk wgram na dniach.  

Dodany gracz rundy i lider mapy. 

W dniu 25.02.2018 o 21:00, kG. napisał:

Dodajcie de_dust2

Dodane. 

 

W dniu 25.02.2018 o 22:08, Mlodaa z m4 napisał:

są już 4 dusty + te małe, już prędzej proponuje wymienić go na innego

 

9 godzin temu, kG. napisał:

De_dust2 za css_dust3? 

 

Na razie dodałem zwykłego de_dust2. Zdecydujcie którego nie chcecie to usunę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest możliwość żeby dodać podsadzanie się? Jak ostatnio to dodano to wielu graczom się podobała ta opcja także może warto to przywrócić? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...