Skocz do zawartości
STAHP

Podanie by STAHP

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: STAHP

 

Wiek: 16 ale 11 stycznia 17 :D 

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadałem admina już wiele razy przeważnie były to serwery only dd2 ,FFA 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):10

 

Staż w CS-sie: około 6 lat 

 

Steam / NonSteam: Steam 

 

Dlaczego Ty:Ponieważ szukacie adminów a myślę że sie do tego nadaje, chcę utrzymywać również porządek na serwerze ,gram często rano i rzadko widuje wtedy adminów wchodzą jakies 10 letnie dzieci i grają na aime ,wh gadają przez mikro tymi nie zmutowanymi głosikami:D spełniam wszystkie wymagania :P

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-4h 

 

Kontakt: Steam WojtekWojciechSolufka

 

 

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/STAHP/80.72.43.106:27032/

 

 

 

Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bywasz na serwerze, ale tak jak napisał poprzednik:

 

 

 

-zero zgłoszeń na u@

 

-mimo, że grywasz i bijesz, niczym specjalnym się nie wyróżniasz, taka cicha mysz z Ciebie

 

 

 

Neutral.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak... trzy tygodnie na tym gt na pewno z nami jesteś... nie wiem czy przez to poznałeś ludzi, nie wiem czy żyjesz naszym odd2#2, a ważne jest to by znać graczy i wiedziec na ile komu mozna dać luzu :P bo do każdego warto podejść indywidualnie. Ponadto zgłoszeń nie widziałem i wiek na granicy - co zdecydowanie nie przemawia za Twoją kandydaturą. Są jednak plusy : rozumiesz jak się zachować w trakcie gry oraz nie było problemów z kulturą.  Na chwilę obecną jestem jednak na NIE,

aczkolwiek za 2 tygodnie jak będziesz dalej tyle grał, zaczniesz zgłaszać prawdopodobieństwo oszustwa lub wybryki, to moge zmienić zdanie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

No tak... trzy tygodnie na tym gt na pewno z nami jesteś... nie wiem czy przez to poznałeś ludzi, nie wiem czy żyjesz naszym odd2#2, a ważne jest to by znać graczy i wiedziec na ile komu mozna dać luzu :P bo do każdego warto podejść indywidualnie. Ponadto zgłoszeń nie widziałem i wiek na granicy - co zdecydowanie nie przemawia za Twoją kandydaturą. Są jednak plusy : rozumiesz jak się zachować w trakcie gry oraz nie było problemów z kulturą.  Na chwilę obecną jestem jednak na NIE,

aczkolwiek za 2 tygodnie jak będziesz dalej tyle grał, zaczniesz zgłaszać prawdopodobieństwo oszustwa lub wybryki, to moge zmienić zdanie :)

 

 

Fajny nick , Godło Polski idealnie do niego pasuje :facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zapraszam Adminów jak i graczy do wypowiadania się, a nie tylko do zaglądania w temat. :)

 

 

Jak patrzę na Twoją twarz to jestem za abrocją :facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Bywasz na serwerze, ale tak jak napisał poprzednik:

 

 

 

-zero zgłoszeń na u@

 

-mimo, że grywasz i bijesz, niczym specjalnym się nie wyróżniasz, taka cicha mysz z Ciebie

 

 

 

Neutral.

 

 

a Ty pajacu z profilowego naucz się stawiać przecinki :facepalm: :facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem że nie można pisać nic pod swoim podaniem ale to co tu widzę to nie da sie tak to zostawić 

 

To co ten tu pan zrobił to inaczej niż debilizm ludzki nie można nazwać  :S i o co mu chodziło ?! pozdro 600

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Werdykt podam wkrótce. ^^

 

 

 

 

 

WERDYKT:

 

Wnioskując po STEAM_ID - dostałeś dnia dzisiejszego bana na tydzień za kulturę.

 

 

 

Ponadto było na Ciebie demko, a UBT oceniło, że używasz wspomagaczy.

 

Ban na tydzień ściągnięty i dodany perm za WH.

 

 

 

Także...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Nie przyjmę podania graczowi, który używa wspomagaczy.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...