Skocz do zawartości
VisTeR.'

 zamknięty Serwer po reinstalacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą nastąpiła reinstalacja serwera.  Nie jest wykluczone to ze coś nie będzie działać, czegoś brakuje lub coś jest a nie powinno tego być. 

W tym temacie, proszę o informowanie mnie o błędach na serwerze jak również o tym, co byście dodali a co wywalili.  

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie pokazuje kto zrobił najlepszy wynik w rundzie, na mapie css_assault po jakimś czasie crashuje mi cs'a miałem dzisiaj tak 2 razy i tylko na tej mapie( chyba o 13 i 18 godz.), nie wiem czy ktoś ma podobnie, zdarza się że na początku rundy mam czyiś skin, nie ma /msg

na forum.png

edit.Trochę słabo że CS GO Mod zaraz wybuchnie :)

Znowu mnie wywaliło z serwera na mapie css_assault godz 15:48

 

Powie mi ktoś co mapa css_india_go i css_bycastor robi na tym serwerze??? jak dla mnie ona tu nie pasuje, po drugie są na niej lagi, a po trzecie vip może sobie wybrać m4, ak, famas z granatami itp.

Edytowane przez Patryczek27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wbiłem dziś 1 raz na serwer po tej przemianie,patrzę a tu 25-30fps,pingi skaczą niekiedy większości graczom,gra niepłynnie działa,przed resetem było wszystko fajnie,a teraz lipa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 24.02.2018 o 17:42, Aragorn2931 napisał:

Nawet tutaj Ci daję robotę xD

Brak komend /me i /hp.

 

@edit

Plus ptb niekiedy nie wpuszcza z powrotem ze specta.

/me i /hp dodane.

PTB porawione. Dodatkowo ograniczyłem wyświetlanie syfu na czacie. 

W dniu 24.02.2018 o 18:41, Patryczek27 napisał:

Nie pokazuje kto zrobił najlepszy wynik w rundzie, na mapie css_assault po jakimś czasie crashuje mi cs'a miałem dzisiaj tak 2 razy i tylko na tej mapie( chyba o 13 i 18 godz.), nie wiem czy ktoś ma podobnie, zdarza się że na początku rundy mam czyiś skin, nie ma /msg

na forum.png

edit.Trochę słabo że CS GO Mod zaraz wybuchnie :)

Znowu mnie wywaliło z serwera na mapie css_assault godz 15:48

 

Powie mi ktoś co mapa css_india_go i css_bycastor robi na tym serwerze??? jak dla mnie ona tu nie pasuje, po drugie są na niej lagi, a po trzecie vip może sobie wybrać m4, ak, famas z granatami itp.

Najlepszy gracz rundy i lider mapy dodany. 

Co do obrazka. Jaki tu jest problem? W sensie zamienić CS GO MOD na serwer? 

Mapki wyłączone. 

Co do spadku FPS. Sprawdzę  czy coś się nie pierdzieli.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 27.02.2018 o 02:10, VisTeR.' napisał:

Co do obrazka. Jaki tu jest problem? W sensie zamienić CS GO MOD na serwer? 

Jak dla mnie to tam powinno być "bomba wybuchnie za..."

Vote na zmianę mapy jest 5 min przed końcem mapy jak dla mnie powinno być tak jak wcześniej 2 minuty przed końcem.

Mapa css_assault jest jednostronna czyli pod tt byłbym za wgraniem starszej wersji z oknami na dachu lub tej https://gamebanana.com/maps/189057 żeby ct miało większe szanse ( oczywiście jak inni się zgodzą ).

Bez tytułu.png

wypadało by chyba zmienić to na multi-head.pl wiem jaka jest polityka mh i pochylni ale nie każdy o tym wie i mogą się dziwić.

Vote na zmianę mapy jest 6 min przed końcem mapy wypadało by to zmienić na 2-3min tak jak było wcześniej.

Nie ma informacji kogo oślepiliśmy i od kogo dostaliśmy flesha (ze swojej drużyny) i czy pracujesz coś @VisTeR.' z msg??

Edytowane przez Patryczek27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 27.02.2018 o 12:05, Patryczek27 napisał:

Jak dla mnie to tam powinno być "bomba wybuchnie za..."

Vote na zmianę mapy jest 5 min przed końcem mapy jak dla mnie powinno być tak jak wcześniej 2 minuty przed końcem.

Mapa css_assault jest jednostronna czyli pod tt byłbym za wgraniem starszej wersji z oknami na dachu lub tej https://gamebanana.com/maps/189057 żeby ct miało większe szanse ( oczywiście jak inni się zgodzą ).

Bez tytułu.png

wypadało by chyba zmienić to na multi-head.pl wiem jaka jest polityka mh i pochylni ale nie każdy o tym wie i mogą się dziwić.

Vote na zmianę mapy jest 6 min przed końcem mapy wypadało by to zmienić na 2-3min tak jak było wcześniej.

Nie ma informacji kogo oślepiliśmy i od kogo dostaliśmy flesha (ze swojej drużyny) i czy pracujesz coś @VisTeR.' z msg??

- Wgrany stary licznik bomby.

- Mapy zmienione.

- Loga nie zostaną zmienione. Tak ma być. Nikt nie ma czasu bawić się z takim czymś. 

- Info o oślepieniu wgrane.

- Msg wgrane. 

- Dodatkowo wgrany został nowy rynek i lekkie ulepszenie sklepu ST. 

- Nowość to klany. 

Dodatkowo dajcie znać czy chcecie nowe RSy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwer zostało wgrane  zabezpieczenie przed botami, fake clientami itp. 

I taka sugestia albo wskazanie na przyszłość: jak widzicie coś niepokojącego/niezrozumiałego/dziwnego na serwerze - zgłoście to jak najszybciej do OP serwera lub do S@/OPS/H@. 
O bocie który ostatnio wisiał na spectators dowiedziałem się dopiero po kilkunastu godzinach (!) i to totalnie przypadkiem. Nigdy nie wiadomo co to jest, kto to jest i po co jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O tutaj jest temacik więc w razie czego bazgrać mi tu czego brakuje przed kolejnym resetem. 

Wszystko rozpatrzę w ciągu najbliższych dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...